Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnienie fundamentów budynku dawnej szkoły w Stogniowicach, Gmina Proszowice w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Proszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00529960
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00529960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-03 22:24
- Lokalizacja
- Proszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3aa1532-74f3-4184-9541-c5733c690972
- Identyfikator
- 6821604469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529960 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnienie fundamentów budynku dawnej szkoły w Stogniowicach, Gmina Proszowice w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72
1.5.2.) Miejscowość: Proszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-10-05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.proszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnienie fundamentów budynku dawnej szkoły w Stogniowicach, Gmina Proszowice w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3aa1532-74f3-4184-9541-c5733c690972
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057748/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnienie fundamentów budynku dawnej szkoły w Stogniowicach, Gmina Proszowice w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429009
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIP-RIF.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnienie fundamentów budynku dawnej szkoły w Stogniowicach, Gmina Proszowice w formule zaprojektuj i wybuduj dofinansowany z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
Zamówienie obejmuje:
1) wykonanie ekspertyz w celu wzmocnienia fundamentów wraz z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej,
2) wykonanie dokumentacji konserwatorskiej
3) wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej remont całego budynku oraz uwzględniającej wykonanie wzmocnienia fundamentów oraz izolacji przeciwwilgociowej do wykonania robót budowlanych izolacyjnych wraz ze wszystkimi niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami wymaganymi przepisami szczegółowymi zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454),
4) uzyskanie pozwolenia konserwatorskiego wraz z pozwoleniem na budowę,
2) sprawowanie nadzoru autorskiego,
3) wykonanie robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową polegającą na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej i wzmocnieniu fundamentów budynku dawnej szkoły.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty. Zamawiający po dokonaniu czynności badania i oceny ofert wybrał ofertę złożoną przez: ECOVERDE SE Sobieskiego 11/E6, 40-082 Katowice, która uzyskała największą liczbę punktów, o czym Zamawiający zawiadomił Wykonawców oraz zamieścił informację na platformie, na której prowadzone było postepowanie.Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy, co wyraził w przesłanej pocztą elektroniczną informacji, w związku z czym Zamawiający unieważnił postępowanie. Dyspozycja art. 263 ustawy, co prawda daje możliwość dokonania ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrania najkorzystniejszej oferty, ale z powodu braku środków finansowych zachodzi okoliczność, o której mowa w art. 255 pkt 3 ustawy. Cena oferty pozostałej w postępowaniu przekracza możliwości finansowe Zamawiającego na realizację zamówienia
| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |