Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku

KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00530130
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00530130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-04 08:28
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6681db4f-fb06-445f-b338-097a3b051a7d
Identyfikator
5420211195
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkół jazdy

Wykonawcy

1 przyznane

JAN SITNIKAugustów, PL · lot 0
7000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530130 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173545

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 3

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwpsp.wl@straz.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-bialystok

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6681db4f-fb06-445f-b338-097a3b051a7d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6681db4f-fb06-445f-b338-097a3b051a7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220223/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WL.2370.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku.
Celem zamówienia jest przeszkolenie strażaków ratowników ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa podlaskiego w zakresie zdobycia kwalifikacji prawa jazdy kat. C.
Przedmiot zamówienia dla części 1: Szkolenie dla 2 strażaków ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Augustowie

2. Po zakończeniu szkolenia Wykonawca wyda zaświadczenie o zdaniu egzaminu wewnętrznego dla każdego z uczestników szkolenia.
3. Wykonawca zapewni niezbędny sprzęt, urządzenia i materiały do prawidłowego przeprowadzenia szkolenia.
4. Wykonawca musi spełniać warunki określone w art. 28 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.
5. Odpowiednio dla danej części przedmiotu zamówienia Wykonawca musi prowadzić Ośrodek Szkolenia Kierowców na terenie właściwego dla działalności gospodarczej powiatu.
6. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ) - Realizacja szkolenia zgodnie z „Programem szkolenia przygotowującego do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka ratownika OSP”
Ilekroć w treści OPZ wskazano akty prawne należy przyjąć, że zostały one przywołane w brzmieniu aktualnym na dzień wszczęcia przedmiotowego postępowania.
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy

4.5.5.) Wartość części: 6600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku.
Celem zamówienia jest przeszkolenie strażaków ratowników ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa podlaskiego w zakresie zdobycia kwalifikacji prawa jazdy kat. C.
Przedmiot zamówienia dla części 2: Szkolenie dla 3 strażaków ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Łomży

1. Po zakończeniu szkolenia Wykonawca wyda zaświadczenie o zdaniu egzaminu wewnętrznego dla każdego z uczestników szkolenia.
2. Wykonawca zapewni niezbędny sprzęt, urządzenia i materiały do prawidłowego przeprowadzenia szkolenia.
3. Wykonawca musi spełniać warunki określone w art. 28 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.
o kierujących pojazdami.
4. Odpowiednio dla danej części przedmiotu zamówienia Wykonawca musi prowadzić Ośrodek Szkolenia Kierowców na terenie właściwego dla działalności gospodarczej powiatu.
5. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ) - Realizacja szkolenia zgodnie z „Programem szkolenia przygotowującego do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka ratownika OSP”
Ilekroć w treści OPZ wskazano akty prawne należy przyjąć, że zostały one przywołane w brzmieniu aktualnym na dzień wszczęcia przedmiotowego postępowania.
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy

4.5.5.) Wartość części: 11700,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku.
Celem zamówienia jest przeszkolenie strażaków ratowników ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa podlaskiego w zakresie zdobycia kwalifikacji prawa jazdy kat. C.
Przedmiot zamówienia dla części 3: Szkolenie dla 3 strażaków ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Hajnówce

1. Po zakończeniu szkolenia Wykonawca wyda zaświadczenie o zdaniu egzaminu wewnętrznego dla każdego z uczestników szkolenia.
2. Wykonawca zapewni niezbędny sprzęt, urządzenia i materiały do prawidłowego przeprowadzenia szkolenia.
3. Wykonawca musi spełniać warunki określone w art. 28 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.
4. Odpowiednio dla danej części przedmiotu zamówienia Wykonawca musi prowadzić Ośrodek Szkolenia Kierowców na terenie właściwego dla działalności gospodarczej powiatu.
5. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ) - Realizacja szkolenia zgodnie z „Programem szkolenia przygotowującego do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka ratownika OSP”
Ilekroć w treści OPZ wskazano akty prawne należy przyjąć, że zostały one przywołane w brzmieniu aktualnym na dzień wszczęcia przedmiotowego postępowania.
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy

4.5.5.) Wartość części: 11400,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szkolenie Kandydatów na Kierowców i Usługi Transportowe Jan Sitnik Siedziba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 790122286

7.3.3) Ulica: ul. Hoża 4

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.5) Kod pocztowy: 16-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie dla części nr 2 gdyż w terminie do złożenia ofert nie złożono dla przedmiotowych części żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie dla części nr 3 gdyż w terminie do złożenia ofert nie złożono dla przedmiotowych części żadnej oferty.

2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi