Dostawa oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych Gminy Lubawa

GMINA LUBAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00530177
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00530177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-04 08:40
Lokalizacja
Fijewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f2b01d1-5b6f-4155-ae57-4e959b7d2dfc
Identyfikator
7441660835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolub Dobrzyń, PL · lot 0
545 824,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530177 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych Gminy Lubawa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 73

1.5.2.) Miejscowość: Fijewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-260

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 89 6455410

1.5.8.) Numer faksu: 89 6455415

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminalubawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gminalubawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f2b01d1-5b6f-4155-ae57-4e959b7d2dfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych Gminy Lubawa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f2b01d1-5b6f-4155-ae57-4e959b7d2dfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010090/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych Gminy Lubawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456904

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKIZP.271.1.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 466320,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy.
5.2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
09135100-5 Olej opałowy.
5.3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych Gminy Lubawa.
5.4. Wykaz jednostek objętych dostawami:
5.4.1. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie
5.4.2. Szkoła Podstawowa w Tuszewie
5.4.3. Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy
5.4.4. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie.
5.5. Nabywcą będzie: Gmina Wiejska Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, NIP: 744-16-60-835
a odbiorcą/płatnikiem będą odpowiednio poszczególne jednostki:
5.5.1. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie, Złotowo 66, 14-260 Lubawa
5.5.2. Szkoła Podstawowa w Tuszewie, Tuszewo 24, 14-260 Lubawa
5.5.3. Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Prątnica 9, 14-260 Lubawa
5.5.4. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie, Sampława 4,
14-260 Lubawa
5.6. Olej opałowy lekki powinien spełniać poniższe wymagania i odpowiadać wymaganiom jakościowym Polskich Norm:
Lp. Właściwość Jednostka miary Wartość
1 Wartość opałowa, min. MJ/kg 42,6
2 Lepkość kinematyczna w temp. 20˚C, max mm2/s 6,00
3 Temperatura płynięcia, max ˚C -20,0
4 Temperatura zapłonu, min ˚C 56
5 Zawartość siarki, max %(m/m) 0,10
6 Gęstość w temp. 15˚C, max kg/m3 860
7 Barwa czerwona
5.7. Ustala się, że wykonawca będzie realizować zamówienie na podstawie pisemnego zlecenia według potrzeb zgłaszanych przez Zamawiającego w terminie (według deklaracji Wykonawcy w ofercie) od dnia zgłoszenia.
5.8. Szacunkowa ilość wynosi ok. 120.000 litrów oleju opałowego lekkiego. Ostateczna ilość zamówionego oleju opałowego będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w związku z czym ilość zamówionych w okresie obowiązywania umowy litrów oleju opałowego może być niższa niż określona w niniejszej SWZ. Jednocześnie Zamawiający gwarantuje minimalny zakup w ilości 30% wskazanej ilości.
5.9. Zamawiający w zleceniu określi ilość oraz poda cenę netto dostawy wg następującego wzoru:
cena hurtowa producenta za 1.000 litrów oleju opałowego obowiązująca na dzień składania zlecenia + marża lub upust wykonawcy = cena jednostkowa zamówienia.
Do tak obliczonej ceny należy doliczyć podatek Vat.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4548,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4628,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4548,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP BIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5030078156

7.3.3) Ulica: Szosa Rypińska 26

7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 545824,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy