Wykonanie instalacji oddymiania istniejących klatek schodowych Pawilonu H Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00530431
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00530431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-04 09:51
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15b30c81-01c5-4c69-b144-75e1c4e9b0bf
Identyfikator
7181689321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUkładanie kabliTynkowanieInstalowanie drzwiKładzenie terakotyRoboty malarskieNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliMontaż konstrukcji metalowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okładziny tynkowejInstalowanie wentylacjiInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRozdzielnieInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliRoboty elewacyjneUrządzenia do odprowadzania dymuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530431 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji oddymiania istniejących klatek schodowych Pawilonu H Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86 47 33 314

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15b30c81-01c5-4c69-b144-75e1c4e9b0bf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie instalacji oddymiania istniejących klatek schodowych Pawilonu H Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15b30c81-01c5-4c69-b144-75e1c4e9b0bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00095263/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Dostosowanie klatek schodowych w Pawilonie H do wymagań ochrony przeciwpożarowej - 2 szt.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500767

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/84/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 608278,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano - instalacyjnych obejmujących wykonanie instalacji oddymiania istniejących klatek schodowych Pawilonu H Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w zakresie dostosowania istniejących klatek schodowych (2 szt.) do wymagań ekspertyzy przeciwpożarowej oraz warunków ewakuacji z Pawilonu H w ramach zadania pn. ,,Dostosowanie budynków Szpitala Wojewódzkiego w Łomży do wymagań ochrony przeciwpożarowej”.
Szczegółowy zakres Przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 10 do SWZ, Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, obejmującej Projekty budowlane, techniczne, Symulacje pracy systemu oddymiania, STWIORB, Przedmiary robót budowlanych, eklektycznych, sanitarnych, konstrukcyjnych oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

31213100-3 - Rozdzielnie

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

45443000-4 - Roboty elewacyjne

42521000-4 - Urządzenia do odprowadzania dymu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UNIEWAŻNIENIE postępowania o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 1) Ustawy, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Uzasadnienie:
W niniejszym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 03.10.2024 r. o godz. 12:00. Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Zgodnie z art. 255 pkt 1) Ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane