"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kozenin"
GMINA SŁAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00530538
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00530538/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-04 10:17
- Lokalizacja
- Sławno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee32f0a4-864a-4fea-897e-db9e8d287705
- Identyfikator
- 7681735627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530538 z dnia 2024-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kozenin"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee32f0a4-864a-4fea-897e-db9e8d2877051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kozenin"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee32f0a4-864a-4fea-897e-db9e8d287705
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530538
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050656/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kozenin.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465339
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kozenin”
2. Zakres realizacji:
1) Przebudowywana droga znajduje się w miejscowości Kozenin na działce o nr. ewid. 156 obręb Kozenin . Obecnie jest to droga o nawierzchni szutrowej .
Przebudowywany odcinek drogi jest o długości 750 mb o przekroju daszkowym o szerokości jezdni 4,5m . Spadek poprzeczny daszkowy wielkości 2%. Spadek podłużny drogi zmienny w granicach dopuszczalnych normatywnie: 3%. Rozwiązanie geometryczne przebudowywanej drogi przedstawiono na rysunkach w skali 1:2000– Projekt zagospodarowania terenu. Plan sytuacyjno-wysokościowy skala 1:1000 .
2) Przedmiotowy odcinek remontowanej drogi przewidziano dla kategorii ruchu KR1-KR2.
3) Zaprojektowano następującą konstrukcję nawierzchni przebudowywanej drogi:
Odcinek 750 mb długości
- wykonanie robót pomiarowych – tyczenie geodezyjne trasy drogi w terenie
- wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego warstwa dolna i górna o grubości po zagęszczeniu 10cm wykonana z kruszywa gr. 0/31,5mm
- wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy tłuczniowej na długości całego odcinka
- wykonanie wyrównania nawierzchnią z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych o grubości 5cm (warstwa wiążąca)
- wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy asfaltowej na długości całego odcinka
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno- bitumicznych asfaltowych o grubości 4cm (warstwa ścieralna)
- wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża pod ułożenie warstwy poboczy gr. warstwy ponad 20cm
- pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 10 cm
- montaż oznakowania pionowego
- opracowanie stałej organizacji ruchu
- wykonanie regulacji 4szt studni kanalizacyjnych
Łączna grubość projektowanej nawierzchni wynosi 19 cm.
3. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty przygotowawcze
2. Podbudowa
3. Nawiarzchnia
4. Pobocza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 513279,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 590307,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 513279,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych DUKT sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659
7.3.3) Ulica: ul. Zakładowa 17
7.3.4) Miejscowość: Nowiny
7.3.5) Kod pocztowy: 26-052
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 513279,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |