Dostawa do magazynu Gospodarstwa Rybackiego w Wierzchosławicach 532 ziarna jęczmienia konsumpcyjnego w ilości 50 ton – III postepowanie 2024r.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00530667
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00530667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-04 10:42
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcd663aa-05f5-4610-bb27-76aaf88f5a97
Identyfikator
8710002219
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jęczmień

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530667 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa do magazynu Gospodarstwa Rybackiego w Wierzchosławicach 532
ziarna jęczmienia konsumpcyjnego w ilości 50 ton – III postepowanie 2024r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545553

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szarwarska 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowa.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa do magazynu Gospodarstwa Rybackiego w Wierzchosławicach 532
ziarna jęczmienia konsumpcyjnego w ilości 50 ton – III postepowanie 2024r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcd663aa-05f5-4610-bb27-76aaf88f5a97

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504269

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.35.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Gospodarstwa Rybackiego w Wierzchosławicach 532 ziarna
jęczmienia konsumpcyjnego w ilości 50 ton.
Dostarczony jęczmień musi spełniać warunki określone normą PN-R-74109:1997 – Ziarno zbóż – jęczmień.
Podstawowe wymagania tej normy są następujące:
- wilgotność – nie więcej niż 15%
- wyrównanie (stosunek masy ziarna jęczmienia pozostającego na sicie o wymiarach oczek 2,2mm x 20mm do masy
przesiewanego ziarna jęczmienia wyrażony w procentach) – co najmniej 85%.
- zanieczyszczenia – do 6%, w tym łącznie ziarna niezdrowe, nasiona szkodliwe i/lub toksyczne oraz materiał obcy-do 1%
((w tym: nasiona szkodliwe dla zdrowia i/lub toksyczne-do 0,5%, sporysz-do 0,05%, ziarna niezdrowe –do 0,5%, materiał
obcy nieorganiczny-do 0,5%)
- Jęczmień konsumpcyjny powinien mieć zapach swoisty, magazynowy; stęchły lub obcy są niedopuszczalne.
Niedopuszczalna jest także obecność szkodników zbożowo-mącznych żywych.
- Dostarczone ziarno powinno być jakościowo jednorodne

4.5.3.) Główny kod CPV: 03211400-7 - Jęczmień

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy