Rozbiórka budynków gospodarczych w miejscowości Nowa Wieś Grodziska dz. nr 164/1 i 164/2, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00530676
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00530676/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-04 10:45
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f0a66ba-80cb-4144-9aca-3f9e26aca5b0
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00530676 z dnia 2024-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynków gospodarczych w miejscowości Nowa Wieś Grodziska
dz. nr 164/1 i 164/2, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mińska 60
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-610
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.wroclaw@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kowr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynków gospodarczych w miejscowości Nowa Wieś Grodziskadz. nr 164/1 i 164/2, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f0a66ba-80cb-4144-9aca-3f9e26aca5b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530676
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00219763/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Rozbiórka obiektów budowlanych posadowionych na działkach nr 164/1 i 164/2 w miejscowości Nowa Wieś Grodziska, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRO.WOP.260.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 244395,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka sześciu budynków gospodarczych w miejscowości Nowa Wieś Grodziska dz. nr 164/1 i 164/2, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski”
Na działce 164/1 zlokalizowane są budynki po dawnym PGR przeznaczone do rozbiórki tj.
- (1) - magazyn paliw nr inw. 072/221 (kryty eternitem)
- (4) - wiata stalowa nr inw. 025/187 (bez pokrycia konstrukcji dachu)
- (6) - wiata stalowa (na maszyny) inw. 238/181 (kryta eternitem)
Na działce 164/2 zlokalizowane n/w obiekty przeznaczone do rozbiórki tj.
- (8) – Kuźnia nr inw. 022/181 (kryta dachówka karpiówką)
- (10) – waga wozowa nr inw.057/660 (kryta papą)
- (11) – ziemianka ( magazyn olejów i smarów) bez numeru inwentarzowego (kryta papą)
Obecnie obiekty nie są użytkowane. Usytuowanie obiektów pokazano na załączonej mapce.
Opis prac rozbiórkowych
1) Kuźnia
• Oczyszczenie wnętrza z zanieczyszczeń wraz z ich wywiezieniem i utylizacją,
• Rozbiórka pokrycia dachu z dachówki wraz z rozbiórką konstrukcji dachowej,
• Przewracanie konstrukcji murowej nadziemia (kamienne i ceglane),
• Rozkucie posadzki,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
2) Wiata stalowa
• Demontaż elementów konstrukcji żelbetowej (płyta przy oborze),
• Rozbiórka (cięcie palnikiem a-t) konstrukcji stalowej na elementy o długości transportowej,
• Rozbiórka słupów pod słupy konstrukcji stalowej,
• Rozkucie posadzki,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
3) Magazyn paliw
• Rozbiórka pokrycia z płyt azbestowo-cementowych, wraz z ich zapakowaniem, transportem oraz utylizacją i przekazaniem karty odpadu Zamawiającemu,
• Rozbiórka konstrukcji więźby dachowej,
• Rozbiórka ścian żelbetowych
• Rozkucie posadzki,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
• Demontaż pozostałej infrastruktury paliwowej,
• Ostrożne odkopanie zbiornika
• Wydobycie zbiornika przy użyciu dźwigu (po wcześniejszym odpompowaniu zawartości oraz odgazowaniu zbiornika), załadunek zbiornika na środek transportu oraz wywiezienie wraz z utylizacją i przekazaniem karty odpadu Zamawiającemu,
• Rozkucie fundamentu pod zbiornik wraz z jego wydobyciem ponad teren,
• Zasypanie wykopów (objętości po zbiorniku) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
4) Waga wozowa
• Rozbiórka pokrycia z płyt azbestowo-cementowych, wraz z ich zapakowaniem, transportem oraz utylizacją i przekazaniem karty odpadu Zamawiającemu,
• Rozbiórka konstrukcji więźby dachowej,
• Przewracanie konstrukcji murowej nadziemia (kamienne i ceglane),
• Rozkucie posadzki,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,,
• Demontaż pozostałości konstrukcji stalowej wagi
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Rozkucie ścian komory wagi oraz rozkucie posadzki komory wagi,
• Zasypanie wykopów (objętości po komorze wagi) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Rozebranie muru ogrodzeniowego,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,,
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
5) Wiata stalowa kryta eternitem
• Rozbiórka pokrycia z płyt azbestowo-cementowych, wraz z ich zapakowaniem, transportem oraz utylizacją i przekazaniem karty odpadu Zamawiającemu,
• Rozbiórka (cięcie palnikiem a-t) konstrukcji stalowej na elementy o długości transportowej,
• Rozbiórka konstrukcji żelbetowej,
• Rozkucie posadzki,
• Wykopy i rozkopy pod rozbiórkę fundamentów,
• Rozbicie fundamentów na bryły, wydobycie na powierzchnię,
• Zasypanie wykopów (objętości po fundamentach) gruntem (nie gruzem) z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Zasypanie rozkopu gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem warstwami co 20cm,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
6) Ziemianka
• Odkopanie konstrukcji,
• Rozbiórka pokrycia z papy na betonie wraz z jej utylizacją (składowaniem),
• Rozbiórka sklepienia odcinkowego,
• Demontaż konstrukcji murowej z kamienia i cegły,
• Rozbiórka posadzki z desek i leżaków,
• Wyrównanie terenu spycharką,
• Załadunek materiałów porozbiórkowych na środki transportu, wywiezienie i utylizacja,
• Przywiezienie oraz rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z obsianiem trawą oraz nawożeniem,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze zgłoszeniem zmian ewidencyjnych do SP,
Szczegółowy zakres prac określony został w dokumentacji projektowej, projekcie umowy, przedmiarze robót, opisie robót rozbiórkowych. Wymieniona dokumentacja stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego https://kowr.eb2b.com.pl/ w zakładce przedmiotowego postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262660-5 - Usuwanie azbestu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36893,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 352887,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36893,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edyta Wieńska ABRISS USŁUGI BUDOWLANE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388661784
7.3.3) Ulica: ul. Wiśniowa 1
7.3.4) Miejscowość: Oleśnica
7.3.5) Kod pocztowy: 56-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36893,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |