Sprzedaż i dostawa mebli szkolnych i przedszkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00531021
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00531021/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-04 11:48
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09a288d2-b24e-445c-934e-5d28cb5a852e
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble szkolneMeble przedszkolne

Wykonawcy

2 przyznane

"CEZAS - GLOB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
131 370 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
138 997,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00531021 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa mebli szkolnych i przedszkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09a288d2-b24e-445c-934e-5d28cb5a852e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostawa mebli szkolnych i przedszkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09a288d2-b24e-445c-934e-5d28cb5a852e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531021

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006673/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sprzedaż i dostawa mebli szkolnych i przedszkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450821

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.101.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Sprzedaż i dostawa mebli szkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie”.
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie mebli szkolnych jako wyposażenie nowych pomieszczeń w rozbudowanej części budynku Zespołu Szkolno -Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie.
Wszystkie elementy zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad.
Wielkość/Zakres: Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, rozpakowanie, zamontowanie mebli oraz ich ustawienie w pomieszczeniach i odpowiednich miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia swą wielkością/zakresem w części 1 obejmuje 21 pozycji asortymentowych mebli szkolnych. Szczegółowe wymagania w ilości i jakości zostały zapisane w SOPZ (dla części 1 zamówienia).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dla części 1).
2) projektowane postanowienia umowy (wspólne dla obydwu części) z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.) Wartość części: 125074,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Sprzedaż i dostawa mebli przedszkolnych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie”.
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie mebli przedszkolnych jako wyposażenie nowych pomieszczeń w rozbudowanej części budynku Zespołu Szkolno -Przedszkolnego Nr 3 w Rzeszowie.
Wszystkie elementy zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad.
Wielkość/Zakres: Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, rozpakowanie, zamontowanie mebli oraz ich ustawienie w pomieszczeniach i odpowiednich miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia swą wielkością/zakresem w części 2 obejmuje 17 pozycji asortymentowych mebli szkolnych. Szczegółowe wymagania w ilości i jakości zostały zapisane w SOPZ (dla części 2 zamówienia).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dla części 2).
2) projektowane postanowienia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.5.) Wartość części: 107190,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129901,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174782,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezas-Glob Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7390001518

7.3.3) Ulica: ul. Żelazna 2

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-419

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131370,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115269,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179338,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138997,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7251933448

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138997,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 dni

2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy