Wykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej aparatury medycznej Allura Xper FD 20 wraz z upgrade systemu fizjomonitoringu FlexCardio do IntelliView X3

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00531056
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00531056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-04 11:53
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46bf8afb-6af3-4e16-a424-016e3a629958
Identyfikator
5631863730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Wykonawcy

1 przyznane

'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot 0
443 880 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00531056 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej aparatury medycznej Allura Xper FD 20 wraz z upgrade systemu fizjomonitoringu FlexCardio do IntelliView X3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 562 32 54

1.5.8.) Numer faksu: 562 32 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpitalchelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalchelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/ed93ae83-53cc-4cd5-b363-156175cc431e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej aparatury medycznej Allura Xper FD 20 wraz z upgrade systemu fizjomonitoringu FlexCardio do IntelliView X3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46bf8afb-6af3-4e16-a424-016e3a629958

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103569/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Serwis pogwarancyjny aparatury medycznej Allura Xper FD20 wraz z systemem fizjomonitoringu FlexCardio Nawigator

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3311.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 500000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres usług obejmuje:
1) przeglądy okresowe- (minimum 2 razy w roku) częstotliwość oraz zakres przeglądów zgodnie z wymaganiami producenta aparatu; harmonogram przeglądów ustalony z Zamawiającym po podpisaniu umowy.
2) diagnostyka oraz naprawy i kalibracje aparatury wraz z dojazdami w przypadku konieczności wizyty u Zamawiającego;
3) czas reakcji wstępnej: do 3 godzin w dni robocze;
4) maksymalny czas dostarczenia, wymiany części oryginalnych: do 72 godzin od zgłoszenia przez Zamawiającego;
5) czas reakcji na miejscu u Zamawiającego: do 24 godzin w dni robocze, zakończenia naprawy: w ciągu kolejnych 48 od reakcji.
W przypadku konieczności sprowadzenia części zamiennych z zagranicy - czas zakończenia naprawy: do 5 dni roboczych. (UWAGA: w uzasadnionych przypadkach, Zamawiający dopuszcza możliwość wydłużenia terminu o niezbędny do sprowadzenia części zamiennych).
6) diagnostyka zdalna zawierająca m.in. widzenie pulpitu użytkownika, dostęp do oprogramowania serwisowego, wykorzystywanie do diagnostyki kluczy oraz narzędzi klasy M, dostęp do danych surowych, możliwość wyzwolenia promieniowania, wykonanie zdalnej kalibracji lampy czy innych elementów systemu, pobieranie obrazów do analizy artefaktów (dane zanimizowane dla bezpieczeństwa pacjenta), wykorzystywanie skryptów np. HV BAT, Console BAT do wirtualnej analizy danych z aparatu;
7) wymiana wszystkich części zużytych podczas przeglądów, diagnostyki oraz naprawa; (UWAGA: Zamawiający wymaga części nowych i oryginalnych, dedykowanych przez producenta aparatu. Nie dopuszcza części regenerowanych, odtwarzanych oraz używanych);
8) wykonanie testów akceptacyjnych i specjalistycznych w przypadku dokonania naprawy wymagającej takich testów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443880,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 443880 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Philips Polska Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260210955

7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-222

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 443880 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi