Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów małej architektury na terenie Gminy Łapy
Gmina Łapy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00532103
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00532103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-04 15:10
- Lokalizacja
- Łapy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce59c913-03f9-4aed-be94-ab42fe58e5cd
- Identyfikator
- 9662106860
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532103 z dnia 2024-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów małej architektury na terenie Gminy Łapy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659094
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Władysława Sikorskiego 24
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.lapy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lapy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9667051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów małej architektury na terenie Gminy Łapy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce59c913-03f9-4aed-be94-ab42fe58e5cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032934/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zagospodarowanie placu gminnego w m. Płonka-Kozły (FS 2024) - zakup i montaż urządzeń placu zabaw
1.2.3 Zagospodarowanie terenu przy Świetlicy Wiejskiej w m. Wólka Waniewska (FS 2024) - zakup i montaż urządzeń placu zabaw
1.2.4 MarzeModernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach przy ulicy Letniej (BO) - zakup i montaż urządzeń i wyposażenia placu zabaw
1.2.5 Rozbudowa placu zabaw przy Przedszkolu nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach (BO) - zakup i montaż urządzeń i wyposażenia placu zabaw
1.2.6 Nasza Przestrzeń w Łapach - Plac Zabaw w Łapach przy Parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Łapach (BO) - zakup i montaż urządzeń i wyposażenia placu zabaw oraz urządzeń siłowni zewnętrznej
1.2.7 Zagospodarowanie placu w Łapach – Pluśniakach (BO) - zakup i montaż urządzeń i wyposażenia placu zabaw oraz urządzeń siłowni zewnętrznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.7013.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw oraz wykonanie miejscowo nawierzchni syntetycznej amortyzującej na terenie Przedszkola nr 1 w Łapach, ul. Polna 27, działka nr geod. 1152/10 i 1152/9, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 77205,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw, urządzeń siłowni zewnętrznej oraz elementów małej architektury na terenie działki nr geod. 43 w miejscowości Łapy-Pluśniaki, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 77225,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw, urządzeń siłowni zewnętrznej oraz elementów małej architektury na terenie Parafii Pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Łapach, ul. 3-go Maja 8, działka nr geod. 631, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 77229,78 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw oraz elementów małej architektury na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Łapach, ul. Letnia 1, działka nr geod. 89/2, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 76013,94 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw na terenie działki nr geod. 56 w miejscowości Płonka Kozły, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 2800,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw na terenie działki nr geod. 386/1 i 386/2 w miejscowości Wólka Waniewska, Gmina Łapy4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 10900,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania w cz. I nie wpłynęła żadna oferta, co obligowało Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku ponownego badania ofert okazało się, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku ponownego badania ofert okazało się, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku ponownego badania ofert okazało się, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku ponownego badania ofert okazało się, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2024-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |