Promocja polskich obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jak i lokalnych tradycji, kultury i rzemiosła podczas wydarzeń skautowych w Stavanger (Norwegia) i Kair (Egipt)

Polska Organizacja Turystyczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00532194
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00532194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-04 16:38
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06f6f718-3362-43a3-b84d-a8b8106ecd6f
Identyfikator
5252150196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Wykonawcy

1 przyznane

KOMITET ORGANIZACYJNY XXVI ŚWIATOWEGO JAMBOREE SKAUTOWEGOGdańsk, PL · lot 0
300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532194 z dnia 2024-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja polskich obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jak i lokalnych tradycji, kultury i rzemiosła podczas wydarzeń skautowych w Stavanger (Norwegia) i Kair (Egipt)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Organizacja Turystyczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016213775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młynarska 42

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-171

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pot.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pot.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Turystyka

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja polskich obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jak i lokalnych tradycji, kultury i rzemiosła podczas wydarzeń skautowych w Stavanger (Norwegia) i Kair (Egipt)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06f6f718-3362-43a3-b84d-a8b8106ecd6f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00259544/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.31 Przeprowadzenie działań promujących wydarzenie o zasięgu międzynarodowym Jambore’2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Jamboree Skautowe jest wydarzeniem organizowanym przez Światową Organizację Ruchu Skautowego – WOSM (World Organisation of the Scout Movement) i uczestniczą w nim, jako oficjalne reprezentacje, tylko organizacje krajowe będące członkami WOSM. Polskim przedstawicielstwem w WOSM jest Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP), który jest największą instytucją skautową w kraju. Każdy kraj może być reprezentowany tylko przez jedną organizację skautową.
Fundacja Komitet Organizacyjny Jamboree została powołana przez ZHP jako Gospodarz 26. Światowego Jamboree Skautowego, do którego zadań należy prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych związanych z 26. Światowym Jamboree Skautowym podczas wszystkich wydarzeń WOSM na całym świecie, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, wraz z wyłącznym prawem do organizacji działań promocyjnych dla partnerów krajowych podczas ww. wydarzeń.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 25/2024/ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja polskich obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jak i lokalnych tradycji, kultury i rzemiosła podczas wydarzeń skautowych w Stavanger (Norwegia) i Kair (Egipt) w ramach działań promocyjnych prowadzonych podczas przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego które odbędzie się w 2027 r. w Polsce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacją Komitet Organizacyjny XXVI Światowego Jamboree Skautowego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833472808

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16
2024-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi