Modernizacja instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w bud. D-16 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-397/24

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00532358
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00532358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-07 07:08
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d17e471a-0e44-4019-9118-be62bee823d8
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

DSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
265 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532358 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w bud. D-16 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-397/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w bud. D-16 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-397/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d17e471a-0e44-4019-9118-be62bee823d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437943

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-397/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia jest modernizacja instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w bud. D-16 (ACMiN) na terenie AGH w Krakowie.
Zakres prac obejmuje w szczególności:

• demontaż starych opraw awaryjnych i ewakuacyjnych (usunięcie akumulatorów, modułów),
• montaż nowych opraw awaryjnych i ewakuacyjnych,
• wymianę rozdzielaczy, centralki monitoringu wraz z magistralą,
• uruchomienie centralki oświetlenia awaryjnego oraz wykonanie testów poprawności działania systemu (funkcjonalnego oraz autonomicznego),

• sprawdzenie istniejących instalacji nadzoru opraw awaryjnych i ewakuacyjnych (przewodów komunikacyjnych),
• wykonanie pomiarów: stanu izolacji, ochronnych, natężenia oświetlenia,
• zaprogramowanie centralki oraz wykonanie wizualizacji wraz z wpięciem centralki do sieci ethernet pozwalającego na przesłanie wyników testów po linii LAN do dowolnego komputera Użytkownika,
• wykonanie poprawek malarsko-tynkarskich wynikających z prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia (materiały, urządzenia, robocizna) na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 60 miesięcy (5 lat), zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256105,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 333962,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DSM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524008645

7.3.3) Ulica: Stanisława Działowskiego 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-399

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie instalacji elektrycznych - BDTS Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane