„Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego”
GMINA WOLBROM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00532591
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00532591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-07 09:17
- Lokalizacja
- Wolbrom, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-315eb660-75cf-4818-9aba-a792b97129b7
- Identyfikator
- 6372003423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532591 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9762611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-315eb660-75cf-4818-9aba-a792b97129b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055263/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 2024."Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTI.271.2.28.2024.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291139,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. "Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego".
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /t.j. Dz. U. z 2024r., poz. 1320/ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym pn. „Modernizacja budynku byłej szkoły podstawowej w Strzegowie na potrzeby punktu przedszkolnego” do terminu składania ofert tj. do 20.09.2024r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnienia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |