„Zakup i dostawa wyposażenia dla OSP w Miedzierzy w ramach dofinansowania Projektu NR FESW.02.05-IŻ.00-0129/23
Ochotnicza Straż Pożarna w Miedzierzy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00532618
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00532618/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-07 09:22
- Lokalizacja
- Miedzierza, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf92b69a-f946-4a16-81de-5a507a1f7eb1
- Identyfikator
- 6581895437
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532618 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa wyposażenia dla OSP w Miedzierzy w ramach dofinansowania Projektu NR FESW.02.05-IŻ.00-0129/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Miedzierzy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292405970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miedzierza 23
1.5.2.) Miejscowość: Miedzierza
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-212
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospmiedzierza1@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: smykow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf92b69a-f946-4a16-81de-5a507a1f7eb11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa wyposażenia dla OSP w Miedzierzy w ramach dofinansowania Projektu NR FESW.02.05-IŻ.00-0129/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf92b69a-f946-4a16-81de-5a507a1f7eb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zakup i dostawa wyposażenia dla OSP w Miedzierzy w ramach dofinansowania Projektu NR FESW.02.05-IŻ.00-0129/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479075
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.p. 1.2024.OSP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1:Dostawa quada z przyczepką.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
4.5.5.) Wartość części: 87804,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu: przenośna motopompa z elektronicznym wtryskiem paliwa, działko wodno-pianowe, zapora przeciwpowodziowa -2 sztuki, kamera termowizyjna, ubranie żaroodporne – 2 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny
35111000-5 - Sprzęt gaśniczy
4.5.5.) Wartość części: 64999,25 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 1 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie na część 1 unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie na część 2 unieważniono.
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |