Sukcesywna usługa napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych w IHAR-PIB, Oddział w Młochowie

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00532951
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00532951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-07 10:37
Lokalizacja
Radzików, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa2e30fd-6886-473e-82fc-449ed3450d20
Identyfikator
5290007029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00532951 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna usługa napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych w IHAR-PIB, Oddział w Młochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy, Radzików 05-870 Błonie

1.5.2.) Miejscowość: Radzików

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ihar.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ihar.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ihar.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Naukowo- Badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna usługa napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych w IHAR-PIB, Oddział w Młochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa2e30fd-6886-473e-82fc-449ed3450d20

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517750

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 33/ZP/Ra/Mł/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w ciągłej pracy urządzeń chłodniczych powierzonych Wykonawcy zamówienia, pracujących w IHAR-PIB Radzików Oddział w Młochowie. Wykaz wszystkich urządzeń objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 1 OPZ.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik numer 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 07.10.2024 r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty.
2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi