Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania „Modernizacja budynku magazynu – dostosowanie do przepisów ppoż. oraz poprawa warunków przechowywania księgozbioru – dokumentacja”
Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00533106
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00533106/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-07 11:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-497a54d4-b515-4ea9-b4a4-892200c7b220
- Identyfikator
- 5261287150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533106 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania „Modernizacja budynku magazynu – dostosowanie do przepisów ppoż. oraz poprawa warunków przechowywania księgozbioru – dokumentacja”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278681
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszykowa 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@koszykowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.koszykowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-497a54d4-b515-4ea9-b4a4-892200c7b2201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność bibliotek
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania „Modernizacja budynku magazynu – dostosowanie do przepisów ppoż. oraz poprawa warunków przechowywania księgozbioru – dokumentacja”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-497a54d4-b515-4ea9-b4a4-892200c7b220
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533106
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00212611/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania „Modernizacja budynku magazynu – dostosowanie do przepisów ppoż. oraz poprawa warunków przechowywania księgozbioru – dokumentacja”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461257
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TECH.TP. 26.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) 1 etap: złożenie do Wydziału Architektury kompletnego, uzgodnionego z Zamawiającym wniosku o uzyskanie pozwolenia na budowę wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami wynikającymi z ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 682 z późn. zm.), w tym zatwierdzonym przez Zamawiającego Projektem budowlanym, nie później niż do 31.03.2025 r.
2) 2 etap: opracowanie i sporządzenie:
a) dokumentacji wykonawczej,
b) Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ),
c) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót w uzgodnieniu z Zamawiającym,
d) kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót budowlanych w uzgodnieniu z Zamawiającym;
e) harmonogramu rzeczowo – finansowego dla inwestycji wraz z podziałem na etapy w uzgodnieniu z Zamawiającym
nie później niż do 15.11.2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferowana przez Wykonawcę, którego oferta była najkorzystniejsza przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia . Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377487 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1731967 PLN
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |