Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem
Lotnicza Akademia Wojskowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00533111
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00533111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-07 11:08
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a688598-ac3d-47b7-b571-0a6e9af98507
- Identyfikator
- 5060034353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533111 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa
1.3.) Oddział zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060059216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dywizjonu 303 nr 35
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.murawska@law.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/law/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.law.mil.pl/pn/law/demand/174733/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a688598-ac3d-47b7-b571-0a6e9af98507
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220348/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na potrzeby Sekcji Słuzby Zdrowia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505581
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/tp/67/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41971,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem w ramach
zadania pn.: Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na
potrzeby Sekcji Służby Zdrowia.
Adres inwestycji: 08-521 Dęblin, działka ewidencyjna 4080/116, obręb 0001 Dęblin, powiat rycki, woj. lubelskie, kompleks
wojskowy nr 6051 - teren zamknięty.
Zakres prac to m.in.:
- Wykonanie stóp fundamentowych.
- Budowa wiaty drewnianej bez ścian bocznych.
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm.
- Wykonanie zewnętrznego gniazda instalacyjnego wtyczkowego wraz z instalacją.
- Zapewnienie geodezyjnego wyznaczenia obiektu w terenie, a po wybudowaniu opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji
powykonawczej.
- Po zakończeniu realizacji zadania wykonanie dokumentacji powykonawczej (do dnia zgłoszenia do odbioru końcowego).
- Prace porządkowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- projekt zagospodarowania działki;
- projekt techniczny;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Załączony przedmiar robót ma jedynie charakter poglądowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45262210-6 - Fundamentowanie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |