Dostawy leków i płynów infuzyjnych
Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00533158
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00533158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-07 11:18
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4f7c664-0930-4fa4-ad6c-16616a65f682
- Identyfikator
- 3020002009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533158 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy leków i płynów infuzyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331031257
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chopina 29
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalbialogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalbialogard.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4f7c664-0930-4fa4-ad6c-16616a65f6821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy leków i płynów infuzyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f7c664-0930-4fa4-ad6c-16616a65f682
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/N/06/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
AQUA DESTILATA 500 g - 20 op.AQUA DESTILATA 250 g - 20 op.
AMMONIUM BROMATUM 100 g - 2 op.
ARGENTUM NITRICUM 25 g - 5 op.
EUCERINUM ANHYDRICUM 500 g - 1 op.
HASCOBAZA 500 g. - 1 op.
HYDROCORTISONUM 10 g - 2 op.
KALIUM BROMATUM 100 g - 3 op.
NATRIUM BROMATUM 100 g - 5 op.
NATRIUM CITRICUM 100 g - 5 op.
SIARKA DO UŻ. ZEWN 50 g - 6 op.
VASELINUM ALBUM 1000 g - 6 op.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 12553,98 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lorazepam 4mg/ml - 5 amp4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 452,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B 200J.M./ML - 1 FIOLKAIMMUNOGLOBULINA LUDZKA ANTY-D 0,15mg - 1 AMPUŁKA
IMMUNOGLOBULINA LUDZKA ANTY-D 0,05mg - 1 AMPUŁKA
IMMUNOGLOBULINA LUDZKA ANTY-D 0,3mg - 1 AMP-STRZYK
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 20951,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Aqua pro inj. 100ml - 500 op.Aqua pro inj. 500ml - 2000 op.
Glucosa 10 % 500ml - 300 op.
Glucosa 5 % 250ml - 1000 op.
Glucosa 5% 500ml - 2000 op.
NaCl 0,9 % 100ml - 12000 op.
NaCl 0,9 % 250ml - 10000 op.
NaCl 0,9% 500ml - 12000 op.
Płyn wieloelektrolitowy 500ml - 10000 op.
Płyn wieloelektrolitowy 250ml - 300 op.
Sol Ringeri 500ml - 6000 op.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 164945,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5% glucosum 100 ml - 200 op.10% Glucosum 100 ml - 200 op.
Solutio Ringeri 250 ml - 500 op.
Solutio Ringeri lactate 500 ml - 100 op.
5% glucosum: 0,9% natrii chloratum, 2:1 100 ml - 100 op.
5% glucosum: 0,9% natrii chloratum, 2:1 250 ml - 400 op.
5% glucosum: 0,9% natrii chloratum, 2:1 500 ml - 400 op.
5% glucosum: 0,9%natrii chloratum 1:1 250 ml - 500 op.
5% glucosum: 0,9% natrii chloratum 1:1 500 ml - 500 op.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 10146,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Purisole 3000ml - 400 op.4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 11852,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mannitol 20% 250ml - 10 op.Mannitol 20% 100 ml - 160 op.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 1224,40 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
0,9% natrii chloratum 3000ml - 500 op.4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 12360,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o nazwie: Dostawy leków i płynów infuzyjnych – P/N/06/2024, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 23.09.2024 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |