Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul.: Otwartej 15, Pilczyckiej 122, 124A, Pomorskiej 61, Tkackiej 56 we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00533447
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00533447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-07 12:20
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc69e848-852e-49b8-ade6-fa8154e966c3
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533447 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul.: Otwartej 15, Pilczyckiej 122, 124A, Pomorskiej 61, Tkackiej 56 we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul.: Otwartej 15, Pilczyckiej 122, 124A, Pomorskiej 61, Tkackiej 56 we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc69e848-852e-49b8-ade6-fa8154e966c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056774/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.68 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych związane ze zmianą sposobu ogrzewania.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/163/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 478124,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowe postępowanie będzie realizowane w gminnych lokalach mieszkalnych położonych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul.Otwartej 15/2, 15/5, 15/8, 15/15 we Wrocławiu.
Zakres przedmiotu zamówienia w każdym lokalu obejmuje wykonanie robót związanych z montażem ekologicznych systemów ogrzewania, w tym:
1) montaż instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalu zasilanej z kotła elektrycznego lub z zasobnika c.w.u.,
2) doprowadzenie zimnej wody do kotła elektrycznego lub/i do zasobnika ciepłej wody,
3) roboty budowlane związane z wykonaniem instalacji sanitarnych,
4) roboty instalacyjne elektryczne wraz z konieczną wymianą osprzętu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 231053,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowe postępowanie będzie realizowane w gminnych lokalach mieszkalnych położonych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy
ul. Pilczyckiej 122/1, 124A/1, ul. Pomorskiej 61/14, 61/14a, ul. Tkackiej 56/6 we Wrocławiu.
Zakres przedmiotu zamówienia w każdym lokalu obejmuje wykonanie robót związanych z montażem ekologicznych systemów ogrzewania, w tym:
1) montaż instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalu zasilanej z kotła elektrycznego lub z zasobnika c.w.u.,
2) doprowadzenie zimnej wody do kotła elektrycznego lub/i do zasobnika ciepłej wody,
3) roboty budowlane związane z wykonaniem instalacji sanitarnych,
4) roboty instalacyjne elektryczne wraz z konieczną wymianą osprzętu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 247070,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane