Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Kuropatniku
Gmina Strzelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00533499
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00533499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-07 12:31
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f78b06d1-b20b-479a-8f94-1209cddbf28f
- Identyfikator
- 9140006467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533499 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Kuropatniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Strzelin
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Kuropatniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f78b06d1-b20b-479a-8f94-1209cddbf28f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031479/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Kuropatniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, działanie 2.1 A Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków publicznych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456989
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.38.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3958287,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje termomodernizację budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kuropatniku o powierzchni netto 1942,43 m2 m.in. poprzez:
1) Część budynku szkoły – stara szkoła
a) rozebranie istniejącej opaski wokół budynku;
b) wykonanie izolacji wodochronnej ścian fundamentowych;
c) wykonanie nowej opaski wokół budynku;
d) wykonanie nowych tynków zewnętrznych;
e) oczyszczenie kamienia elewacyjnego z granitu oraz gzymsu i opaski z cegły ceramicznej;
f) demontaż istniejących rynien i rur spustowych oraz montaż nowych z blachy tytan-cynk;
g) wykonanie nowej instalacji odgromowej;
h) wykonanie obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej;
i) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
j) wymianę uszkodzonych parapetów zewnętrznych;
k) wymianę parapetów wewnętrznych na nowe - poszerzone;
l) remont schodów zewnętrznych;
m) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. krat, barierek);
n) oczyszczenie i pomalowanie wszystkich elementów drewnianych widocznych na elewacji (m.in. krokwie, płatwie);
o) wymianę odcinków instalacji kanalizacji deszczowej i włączenie do istniejących studzienek betonowych zlokalizowanych na sieci kanalizacji deszczowej;
p) ocieplenie płytami termoizolacyjnymi ścian zewnętrznych od wewnątrz;
q) malowanie pomieszczeń;
r) docieplenie dachu wraz z zabudową płytami GKFI poddasza;
s) kominy do otynkowania i malowania, czapy kominowe do uzupełnienia, zaizolowania;
t) wymianę instalacji c.o. (grzejników wraz z orurowaniem). Nowa instalacja z rur stalowych zaciskowych, grzejniki wraz z zaworami termostatycznymi;
u) montaż nowych lamp oświetleniowych nad wejściami do budynku.
2) Część budynku szkoły – główny
a) rozebranie istniejącej opaski wokół budynku;
b) wykonanie izolacji wodochronnej ścian fundamentowych;
c) wykonanie nowej opaski wokół budynku;
d) wykonanie nowych tynków zewnętrznych;
e) wykonanie cokołu z okładziny elewacyjnej z elastycznych płytek;
f) demontaż istniejących rynien i rur spustowych oraz montaż nowych z blachy tytan-cynk;
g) wykonanie nowej instalacji odgromowej;
h) wykonanie obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej;
i) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
j) wymianę parapetów zewnętrznych;
k) remont schodów zewnętrznych wraz z podestem;
l) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. krat, barierek, zadaszeń);
m) oczyszczenie i pomalowanie wszystkich elementów drewnianych widocznych na elewacji (m.in. krokwie, płatwie);
n) wymianę odcinków instalacji kanalizacji deszczowej i włączenie do istniejących studzienek betonowych zlokalizowanych na sieci kanalizacji deszczowej;
o) docieplenie ścian zewnętrznych styropianem i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym silikatowym baranek barwionym w masie;
p) docieplenie dachu;
q) kominy do otynkowania i malowania, czapy kominowe do uzupełnienia, zaizolowania;
r) remont pokrycia dachowego;
s) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. balustrad);
t) montaż nowych lamp oświetleniowych nad wejściami do budynku;
u) wymianę instalacji c.o. (grzejników wraz z orurowaniem). Nowa instalacja z rur stalowych zaciskowych, grzejniki wraz z zaworami termostatycznymi.
3) Część budynku szkoły – kuchenny/gospodarczy
a) rozebranie istniejącej opaski wokół budynku;
b) wykonanie izolacji wodochronnej ścian fundamentowych;
c) wykonanie nowej opaski wokół budynku;
d) wykonanie nowych tynków zewnętrznych;
e) wykonanie cokołu z tynku żywicznego;
f) demontaż istniejących rynien i rur spustowych oraz montaż nowych z blachy tytan-cynk;
g) wykonanie nowej instalacji odgromowej;
h) wykonanie obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej;
i) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
j) wymianę parapetów zewnętrznych;
k) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. krat, barierek, zadaszeń);
l) oczyszczenie i pomalowanie wszystkich elementów drewnianych widocznych na elewacji (m.in. krokwie, płatwie);
m) wymianę odcinków instalacji kanalizacji deszczowej i włączenie do istniejących studzienek betonowych zlokalizowanych na sieci kanalizacji deszczowej;
n) docieplenie ścian zewnętrznych styropianem i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym silikatowym baranek barwionym w masie;
o) docieplenie dachu;
p) kominy do otynkowania i malowania, czapy kominowe do uzupełnienia, zaizolowania;
q) remont pokrycia dachowego;
r) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. balustrad);
s) montaż nowych lamp oświetleniowych nad wejściami do budynku;
t) wymianę instalacji c.o. (grzejników wraz z orurowaniem). Nowa instalacja z rur stalowych zaciskowych, grzejniki wraz z zaworami termostatycznymi;
u) modernizacja instalacji wewnętrznej mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) – wymiana istniejącej centrali wentylacyjnej na nową o identycznych parametrach.
4) Część budynku szkoły – sala gimnastyczna
a) rozebranie istniejącej opaski wokół budynku;
b) wykonanie izolacji wodochronnej ścian fundamentowych;
c) wykonanie nowej opaski wokół budynku;
d) wykonanie nowych tynków zewnętrznych;
e) wykonanie cokołu z tynku żywicznego;
f) demontaż istniejących rynien i rur spustowych oraz montaż nowych z blachy tytan-cynk;
g) wykonanie nowej instalacji odgromowej;
h) wykonanie obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej;
i) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
j) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. krat, barierek, zadaszeń);
k) oczyszczenie i pomalowanie wszystkich elementów drewnianych widocznych na elewacji (m.in. krokwie, płatwie);
l) wymianę odcinków instalacji kanalizacji deszczowej i włączenie do istniejących studzienek betonowych zlokalizowanych na sieci kanalizacji deszczowej;
m) docieplenie ścian zewnętrznych styropianem i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym silikatowym baranek barwionym w masie;
n) docieplenie dachu;
o) kominy do otynkowania i malowania, czapy kominowe do uzupełnienia, zaizolowania;
p) remont pokrycia dachowego;
q) oczyszczenie i pomalowanie metalowych elementów (m.in. balustrad);
r) montaż nowych lamp oświetleniowych nad wejściami do budynku
s) wymianę instalacji c.o. (grzejników wraz z orurowaniem). Nowa instalacja z rur stalowych zaciskowych, grzejniki wraz z zaworami termostatycznymi;
t) modernizacja instalacji wewnętrznej mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) – wymiana istniejącej centrali wentylacyjnej na nową o identycznych parametrach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3672919,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5873255,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3672919,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOM Sylwia Szerłomska-Zdziebło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8661546295
7.3.3) Ulica: Kamieńskiego 120/1
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-124
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3672919,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |