„Izolacja ścian fundamentowych oraz posadzek w piwnicach wraz z odwodnieniem budynku Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przy ul. Słonecznej 9 w Kielcach”

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00533708
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00533708/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-07 13:14
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa89beb7-5526-4bab-92eb-ac6f1c210b91
Identyfikator
9590830858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty malarskieRoboty izolacyjneDrenażeRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA SURDYKielce, PL · lot 0
400 359 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533708 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Izolacja ścian fundamentowych oraz posadzek w piwnicach wraz z odwodnieniem budynku Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przy ul. Słonecznej 9 w Kielcach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003677051

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Studzienna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-544

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kancelariajiz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa89beb7-5526-4bab-92eb-ac6f1c210b91

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Izolacja ścian fundamentowych oraz posadzek w piwnicach wraz z odwodnieniem budynku Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przy ul. Słonecznej 9 w Kielcach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa89beb7-5526-4bab-92eb-ac6f1c210b91

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533708

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256166/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Izolacja ścian fundamentowych oraz posadzek w piwnicach wraz z odwodnieniem budynku Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przy ul. Słonecznej 9 w Kielcach”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPR/6/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest
Izolacja ścian fundamentowych oraz posadzek w piwnicach wraz z częściowym odwodnieniem budynku Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przy ul. Słonecznej 9 w Kielcach.

Zakres robót obejmuje m.in :
1) roboty ziemne - odcinkowe odkopanie fundamentów objętej projektem części budynku,
2) likwidacja istniejących studni okiennych,
3) wykonanie wentylacji grawitacyjnej pomieszczeń piwnicy,
4) wykonanie izolacji pionowe ścian fundamentowych,
5) wykonanie izolacji poziomej ścian piwnicy metodą iniekcji,
6) wykonanie przeciwwodnej izolacji powłokowej posadzek w piwnicy,
7) obniżenie poziomu wód gruntowych poprzez wykonanie drenażu opaskowego z docelowym odprowadzeniem wody do kanalizacji deszczowej w ul. Karczówkowskiej - I etap. Ułożenie drenażu fi 125 mm przy budynku.
8) odtworzenie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

43124100-9 - Drenaże

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400359,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400359,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGBUD AGNIESZKA SURDY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 796-263-91-40

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-640

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400359,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane