Dostawa sortów mundurowych leśnika w roku 2024 dla pracowników Nadleśnictwa Stąporków

LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STĄPORKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00533951
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00533951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-07 13:52
Lokalizacja
Stąporków, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c711836e-74d6-475c-9756-89a3137e632f
Identyfikator
6580002590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież branżowaKurtkiSpódniceSpodnieSwetryKoszuleKrawatyRękawiceKapelusze i nakrycia głowyObuwieKomplety odzieżowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZOL TAGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
104 882,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00533951 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sortów mundurowych leśnika w roku 2024 dla pracowników Nadleśnictwa Stąporków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STĄPORKÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Stąporków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290042670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niekłańska 15

1.5.2.) Miejscowość: Stąporków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-220

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3741783

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: staporkow@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://staporkow.radom.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staporkow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sortów mundurowych leśnika w roku 2024 dla pracowników Nadleśnictwa Stąporków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c711836e-74d6-475c-9756-89a3137e632f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00488634/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sortów mundurowych leśnika w roku 2024 dla pracowników Nadleśnictwa Stąporków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497607

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 102637,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Stąporków, w oparciu o zestawienie zapotrzebowania na poszczególne sorty zawarte w Załączniku nr 1a do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 9 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18110000-3 - Odzież branżowa

18223200-0 - Kurtki

18232000-4 - Spódnice

18234000-8 - Spodnie

18235300-8 - Swetry

18332000-5 - Koszule

18423000-0 - Krawaty

18424000-7 - Rękawice

18440000-5 - Kapelusze i nakrycia głowy

18800000-7 - Obuwie

18222200-3 - Komplety odzieżowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104882,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104882,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104882,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOL Tagart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8670007706

7.3.3) Ulica: Mieszka I

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg,

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104882,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Jako wartość tego zamówienia podano wartość netto z prawem opcji 10%. Wartość podstawowa tego zamówienia 93 307,16 zł netto
Wartość umowy podano brutto bez prawa opcji.
2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy