Dostawa, zainstalowanie i uruchomienie w siedzibie Instytutu Adama Mickiewicza urządzeń sieciowych w ramach modernizacji sieci LAN i WiFi
INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00534168
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00534168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-07 14:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f9167c9-a0c1-41c5-b086-bbe51b61657a
- Identyfikator
- 7011203621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534168 z dnia 2024-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, zainstalowanie i uruchomienie w siedzibie Instytutu Adama Mickiewicza urządzeń sieciowych w ramach modernizacji sieci LAN i WiFi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528511890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mokotowska 25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-560
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniap@iam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://iam.pl/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://iam.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, zainstalowanie i uruchomienie w siedzibie Instytutu Adama Mickiewicza urządzeń sieciowych w ramach modernizacji sieci LAN i WiFi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f9167c9-a0c1-41c5-b086-bbe51b61657a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00353444/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i wymiana infrastruktury sieciowej na potrzeby IAM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/IAM/II/2024/8
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie w siedzibie Instytutu Adama Mickiewicza urządzeń sieciowych zwanych dalej „Urządzeniami” w ramach modernizacji sieci LAN i WiFi Zamawiającego. Adres dostawy: ul. Mokotowska 25; 00-580 Warszawa. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
1. dostawę 13 sztuk, identycznych, przełączników typu „Access” – 48 portów , zwanych dalej „Przełącznikami Access typ 1”;
2. dostawę 2 sztuk, identycznych, przełączników typu „CORE” – 24 portów , zwanych dalej „Przełącznikami CORE”;
3. dostawę 75 sztuk, identycznych, punktów dostępowych „Access Point”, zwanych dalej „Punktami Dostępowymi”;
4. dostawę systemu bezpieczeństwa klasy UTM umożliwiającego zarządzanie i monitorowanie dostarczonymi urządzeniami zwanych dalej „system bezpieczeństwa”
5. Wdrożenie Urządzeń w sieci Zamawiającego obejmujące:
5.1. instalację, uruchomienie i konfigurację „Przełączników Access” w Instytucie Adama Mickiewicza według poniższego schematu:
5.1.1. Przełączniki Access typ 1: Wszystkie mają być zainstalowane w różnych szafach RACK znajdujących się w siedzibach zamawiającego. Przełączniki Access mają być podłączone za pomocą światłowodów do przełączników CORE.
5.2. instalację, uruchomienie i konfigurację „Przełączników CORE” w Instytucie Adama Mickiewicza w punktach dystrybucji sieci LAN pod adresem ul. Mokotowska 25:
5.2.1. przełączniki CORE muszą być spięte ze sobą w stos;
5.2.2. Wykonawca musi dostarczyć wszystkie kable i moduły potrzebne do stworzenia stosów z przełączników CORE;
5.3. instalację, uruchomienie i konfigurację 75 szt. „Punktów Dostępowych Wewnętrznych” w siedzibach zamawiającego.
5.4. Instalację, uruchomienie i konfigurację „systemu bezpieczeństwa” siedzibach zamawiającego.
5.5. migrację konfiguracji obecnych urządzeń Zamawiającego do nowych Urządzeń, przy czym migracją zostaną objęte wszystkie przełączniki zainstalowane w Instytucie Adama Mickiewicza.
6. Wykonanie projektu technicznego w oparciu o dokumentację Zamawiającego, wizję lokalną oraz zakres określony przez Zamawiającego.
Projekt techniczny powinien uwzględniać m. in.:
6.1. Architekturę fizyczną oraz logiczną docelowego rozwiązania.
6.2. Konfigurację urządzeń w zakresie sprzętowym wraz z adresacją
6.3. Harmonogram prac wdrożeniowych.
6.4. Plan testów akceptacyjnych zawierający scenariusze oraz procedury składające się z co najmniej: informacje na temat obiektu testu.
2.7. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32422000-7 - Elementy składowe sieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 618690 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 705238,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 705238,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simplicity Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252572951
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 18 A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 705238,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |