Rewaloryzacja i Konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie

Gmina Baranów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00534466
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00534466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-07 16:34
Lokalizacja
Baranów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84a1e902-4abb-4849-b50e-4c514cc6a485
Identyfikator
8381426489
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie parków i placów zabawUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA SZKLARZEWSKAStara Iwiczna, PL · lot 0
369 930,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534466 z dnia 2024-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewaloryzacja i Konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 87

1.5.2.) Miejscowość: Baranów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-314

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 46 858-13-50

1.5.8.) Numer faksu: 46 858-13-50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-baranow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-baranow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/959932

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewaloryzacja i Konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84a1e902-4abb-4849-b50e-4c514cc6a485

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002581/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rewaloryzacja i Konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie. Projekt dofinasowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na realizację zadań inwestycyjnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431190

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAPU.271.1.3.2024.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rewaloryzacja i konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie. Projekt dofinasowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na realizację zadań inwestycyjnych
1. Zamawiający otrzymał dofinasowanie na przedmiotową inwestycję z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z dnia 13.03.2023 r. Nr edycja RPOZ/2022/4623/PolskiLad
Przedmiot i zakres zamierzenia budowlanego:
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest:
BUDOWA OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY W MIEJSCU PUBLICZNYM WRAZ Z UTWARDZENIEM TERENU.
Zakres szczegółowy:

- wycinka drzew zgodnie z wydaną Decyzją na wycinkę drzew
- pielęgnacja drzewostanu istniejącego
- budowa utwardzeń
- montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablice informacyjno - edukacyjne, słupki ograniczające wjazd)
- nasadzenia zieleni

Niniejsze opracowanie obejmuje swoim zakresem działki w obrębie:
75, 184, 76/2 obręb Cegłów, Gole, gmina Baranów
Przedmiotowe zamierzenie budowlane stanowi zadanie inwestycyjne o nazwie: Rewitalizacja i Konserwacja zabytkowego Parku w Cegłowie. Projekt dofinasowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na realizację zadań inwestycyjnych.

Najważniejsze Założenia projektowe obejmują:
1) poprawę jakości przestrzeni publicznej
2) stworzenie przestrzeni sprzyjającej wypoczynkowi i rekreacji
3) wprowadzenie nowych nasadzeń zieleni – przewidzianych tylko dla etapu I zgodnie
z przedmiarem robót
4) budowę utwardzeń i elementów małej architektury
5) stworzenie przestrzeni biologicznie czynnej o wysokich walorach estetycznych
6) stworzenie przestrzeni przyjaznej lokalnej faunie
7) wprowadzenie funkcji edukacyjnej

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projekcie Budowlanym, Przedmiarze Robót i STWiORB. Zamawiający podzieli zamierzenia inwestycyjne na II etapy. Bardzo ważne jest aby Wykonawca do wyceny przyjął tylko zakres prac przewidziany dla etapu I.
I etap prac przewiduje wykonanie następujący robót:
1) Roboty przygotowawcze
2) Nawierzchnie
3) Nawierzchnie trawnika wzmocnionego
4) Adaptacja i regeneracja zieleni istniejącej
5) Małą architekturę

Uwaga:
Bardzo ważne – tylko częściowe nasadzenia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369930,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 574119,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369930,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogrodnicza PHU Marzena Szklarzewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230035416

7.3.3) Ulica: Słoneczna 95

7.3.4) Miejscowość: Stara Iwiczna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369930,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2024-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane