Zakup urządzeń infrastruktury sieciowej Cisco na potrzeby Konsulatu Generalnego RP w Sydney
KG RP w Sydney
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00534569
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00534569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-08 03:16
- Lokalizacja
- Sydney, AU
- Kraj zamawiającego
- AU
- ID przetargu
- ocds-148610-10aea035-f640-476a-8ea6-9bf0ee972abb
- Identyfikator
- BRAK
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Serwery sieciowe
Wykonawcy
1 przyznane
SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
64 600 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534569 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń infrastruktury sieciowej Cisco na potrzeby Konsulatu Generalnego RP w Sydney
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KG RP w Sydney
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BRAK
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Trelawney Street, Woollahra
1.5.2.) Miejscowość: Sydney
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-25
1.5.5.) Kraj: Australia
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sydney.kg@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/australia
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
konsularna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup urządzeń infrastruktury sieciowej Cisco na potrzeby Konsulatu Generalnego RP w Sydney2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10aea035-f640-476a-8ea6-9bf0ee972abb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234496/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup urządzeń infrastruktury sieciowej Cisco na potrzeby Konsulatu Generalnego RP w Sydney
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Placówka zagraniczna
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.SYDN.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 64600 AUD
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup urządzeń infrastruktury sieciowej Cisco na potrzeby Konsulatu Generalnego RP w Sydney
4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64600 AUD
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69145,5 AUD
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64600 AUD
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sevenet S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191368157
7.3.3) Ulica: ul. Juliana Tuwima 25
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-210
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64600 AUD
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |