Opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenu przy budynkach Struga 2 i Osińskiego 4

Gmina Miejska Kętrzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00534765
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00534765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-08 08:51
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b417188-bd83-4f62-aadc-6622894154e3
Identyfikator
7422051331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534765 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenu przy budynkach Struga 2 i Osińskiego 4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 089 7520520

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b417188-bd83-4f62-aadc-6622894154e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenu przy budynkach Struga 2 i Osińskiego 4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b417188-bd83-4f62-aadc-6622894154e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041649/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenu przy budynkach Struga 2 i Osińskiego 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514783

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.ZP.UM.261.40.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenu przy budynkach Struga 2 i Osińskiego 4, tj.:
1) aktualizacja mapy zasadniczej do celów projektowych;
2) przed przystąpieniem do sporządzenia właściwego projektu, Wykonawca jest zobowiązany uzyskać zalecenia konserwatorskie i decyzje lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz przedłożyć Zamawiającemu do zatwierdzenia projekt wyjściowy (koncepcje) i uzyskać jego akceptację;
3) uzyskanie wymaganych przepisami Prawa budowlanego i przepisami odrębnymi decyzji, opinii, uzgodnień, zezwoleń, warunków i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie obowiązujących przepisów, niezbędnych ekspertyz, aktualnych map do celów projektowych, wypisów, wyrysów, uzgodnień, warunków przyłączeń, ekspertyzy, oceny, badania, w tym również archeologicznych wraz z opracowaniem i zatwierdzeniem programu badań archeologicznych (w przypadku konieczności) lub kwerendy historycznej, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia (w przypadku konieczności), pozwolenia wodno-prawnego (w przypadku konieczności), decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, uzgodnień z Konserwatorem Zabytków, uzgodnień przeciwpożarowych, sanitarnych, niezbędnych do otrzymania decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na realizację robót budowlanych oraz decyzji pozwolenia na budowę;
4) wykonanie sondażowych przedprojektowych badań archeologicznych (o ile będą wymagane) na potrzeby opracowania dokumentacji lub kwerendy historycznej;
5) branżowe projekty budowlane /po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF i dxf/,
6) projekty rozwiązań kolizji, jeśli zaistnieją kolizje z urządzeniami technicznymi i podziemnymi / po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF i dxf/,
7) przedmiary robót dla każdej z branży / po 1 egzemplarzu dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, ATH lub KST/,
8) kosztorysy inwestorskie dla każdej z branży / po 1 egzemplarzu dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, ATH lub KST/,
9) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót dla każdej z branży / po 2 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
10) informacje planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia / 3 egzemplarze w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
11) złożenie kompletnej dokumentacji projektowej do odpowiedniego organu architektoniczno-budowlanego po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego w celu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę,
12) zorganizowanie dwóch spotkań roboczych w siedzibie Zamawiającego: pierwsze na etapie opracowywania koncepcji, drugie na etapie opracowywania projektów budowlanych.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna oferta Wykonawcy: Ryn Marina Łukasz Borsuk., ul. Mazurska 17, 11-520 Ryn z ceną brutto
249 690,00 zł. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 185 000,00 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, w związku z powyższym, zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN

2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi