Dostawa nowego samochodu pickup z napędem 4 x 4 dla Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gostyniu.
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII,GOSTYŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00534822
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00534822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-08 09:04
- Lokalizacja
- Gostyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0435ac84-5e7b-4ee4-a8bc-8c41d6d21c58
- Identyfikator
- 6961604162
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pikapy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534822 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nowego samochodu pickup z napędem 4 x 4 dla Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gostyniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII,GOSTYŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410390512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nad Kanią 136
1.5.2.) Miejscowość: Gostyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@piwgostyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piwgostyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0435ac84-5e7b-4ee4-a8bc-8c41d6d21c581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zapobieganie chorobom zakaźnym zwierząt i ich zwalczanie oraz nadzór nad jakością zdrowotną produktów pochodzenia zwierzęcego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa nowego samochodu pickup z napędem 4 x 4 dla Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gostyniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0435ac84-5e7b-4ee4-a8bc-8c41d6d21c58
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00469224/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa fabrycznie nowego samochodu terenowego pick-up z napędem na cztery koła.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518964
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AF.260.03.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa fabrycznie nowego samochodu terenowego pickup pięcioosobowego z napędem 4x4 dla Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gostyniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34131000-4 - Pikapy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W niniejszym postępowaniu Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 199.840,00 zł. W postępowaniu została złożona 1 oferta na kwotę 205.900,00 zł brutto. Ponieważ cena jedynej złożonej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia, za niecelowe Zamawiający uznał badanie i ocenę tej oferty.
Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia środków finansowych, w związku z czym przedmiotowe postępowanie musiało zostać unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205900,00 PLN
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |