Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy drodze gminnej Przyjaźń – Skrzeszewo – etap II

Gmina Żukowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00534910
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00534910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-08 09:24
Lokalizacja
Żukowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9958206-2352-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5890011654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

HELENA DRĄŻKOWSKAPomieczyno, PL · lot 0
1 994 973,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534910 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy drodze gminnej Przyjaźń – Skrzeszewo – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 52

1.5.2.) Miejscowość: Żukowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-330

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 6858318

1.5.8.) Numer faksu: +48 58 6858330

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/937675

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy drodze gminnej Przyjaźń – Skrzeszewo – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9958206-2352-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029209/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy drodze gminnej Przyjaźń-Skrzeszewo- etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430278

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2384409,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi dla pieszych i rowerów przy drodze gminnej Przyjaźń – Skrzeszewo – etap II. Etap II rozpoczyna się w miejscowości Przyjaźń w projektowanym km 1+175.85, a kończy w projektowanym km -0+042.12 w miejscowości Skrzeszewo. Podstawą do realizacji zamówienia jest dokumentacja projektowa sporządzona przez Biuro Projektowe PRO-VIA Leszek Leśniowski, zatwierdzona decyzją nr B.6740.7.42.2021.IF z dnia 15.07.2022 r. wydaną przez Starostę Kartuskiego, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
2. Zamawiający zwraca uwagę na fakt, iż cała dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres robót niż objęty niniejszym zamówieniem. Zakresem zamówienia objęte są roboty na odcinku opisanym w ust. 1.
3. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) budowę drogi dla pieszych i rowerów,
2) budowę wyniesionego przejścia dla pieszych,
3) budowę / przebudowę zjazdów w ciągu projektowanej drogi dla pieszych i rowerów,
4) budowę odwodnienia w zakresie projektowanej drogi dla pieszych i rowerów,
5) budowę oświetlenia drogowego,
6) budowę kanału technologicznego,
7) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
8) budowę zbiornika retencyjnego,
9) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
10) zagospodarowanie zieleni,
11) usunięcie kolidujących z inwestycją drzew i krzewów,
12) obsługę geodezyjną,
13) wykonanie dokumentacji powykonawczej,
14) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1994973,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2281192,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1994973,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. "DA-BRUK" Helena Drążkowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-130-95-39

7.3.3) Ulica: Kartuska 12

7.3.4) Miejscowość: Pomieczyno

7.3.5) Kod pocztowy: 83-305

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

MHB Polska, ul. Oksywia 16, 81-244 Gdynia
Część elektryczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1994973,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane