„Opracowanie dokumentacji oraz budowa ogrodzenia i systemu poboru opłat na terenie ogrodów tematycznych w Parku Zapopradzie”
Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00534974
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00534974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 09:36
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8201bbd2-ca1c-4394-a74a-4be2bc1151c6
- Identyfikator
- 7343472601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534974 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji oraz budowa ogrodzenia i systemu poboru opłat na terenie ogrodów tematycznych w Parku Zapopradzie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 31
1.5.2.) Miejscowość: Muszyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184714009
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji oraz budowa ogrodzenia i systemu poboru opłat na terenie ogrodów tematycznych w Parku Zapopradzie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8201bbd2-ca1c-4394-a74a-4be2bc1151c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032419/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Opracowanie dokumentacji oraz budowa ogrodzenia i systemu poboru opłat na terenie ogrodów tematycznych w Parku Zapopradzie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464580
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737715,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu ogrodzenia terenu, budowie 2 budynków gospodarczych, 2 wolier, automatycznej kasy, 2 bramek płatnej kontroli dostępu oraz 1 szczelnej płyty obornikowej w formule "zaprojektuj i wybuduj".
1 Określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia:
1.1 Przedmiotem opracowania jak i zakresem zarazem jest zamierzenie inwestycyjne - zagospodarowaniu terenu działek nr 226/6, 226/7, 1150/4 obręb ewid. Muszyna.
1.2 Projektowane zagospodarowanie terenu ma na celu wzbogacenie całego założenia o dodatkowe strefy rekreacyjno-wypoczynkowe.
Celem przedmiotowego założenia jest wprowadzenie następujących elementów zagospodarowania terenu:
1) Ogrodzenia:
a) ogrodzenie z siatki wysokości 160,00 cm - długość nie mniej niż 160,0 mb,
b) ogrodzenie z przęseł o wysokości 160,00 cm – długość nie mniej niż 240,00 mb,
c) drewniany płot o wysokości 160 cm – długości nie mniejszej niż 130 mb;
2) Budynków gospodarczych:
a) budynek o wymiarach 5x5 m,
b) budynek o wymiarach 7x5 m;
3) Wolier:
a) woliera nr 1: nie mniej niż 70 m2,
b) woliera nr 2 : nie mniej niż 123,00 m2;
4) Automatycznej kasy: 1 szt.;
5) Bramki płatnej kontroli dostępu: 2 szt.;
6) Płyty obornikowej: 1 szt. o wymiarach 7,00x8,00m;
7) Nawierzchni:
a) nawierzchnie mineralne - nie mniej niż 200,00 m2,
b) nawierzchnie z kostki brukowej – nie niej niż 40,00 m2.
8) Zieleni:
a) trawnik – nie mniej niż 300,00 m2
b) drzewa – nie mniej niż 25 szt.
c) krzewy - nie mnie niż 25 szt.
1.3 Wykonawca w trakcie realizacji robót budowlanych po zakończeniu prac, w przypadku naruszenia istniejącej części zagospodarowania terenu, zobowiązany będzie doprowadzić ten teren do stanu sprzed rozpoczęcia robót.
1.4 Przedłożona w PFU koncepcja zagospodarowania terenu jest przykładowym zaaranżowaniem przestrzeni. Zamawiający dopuszcza przedstawienie innych rozwiązań nie powodujących zmiany charakterystycznych parametrów o których mowa powyżej.
1.5 Zamawiający wymaga aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca wykonał dokumentację projektową i roboty budowlane z uwzględnieniem dostosowania obiektów do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 pzp.
1.6 W celu ochrony zwierząt ziemno-wodnych i ziemnych, jako działanie minimalizujące Zamawiający przewidział zdjęcie wierzchniej warstwy gleby w okresie, gdy zwierzęta będą już po okresie rozrodczym, a jednocześnie nie będą przebywać na stałe w zimowych kryjówkach, tj. od połowy sierpnia do połowy października, pozwoli im to na znalezienie bezpiecznych miejsc zimowania poza terenem prac. W przypadku stwierdzenia płazów lub gadów w miejscu prowadzenia prac Zamawiający wymaga aby Wykonawca przeniósł je na tereny sąsiednie, niekolidujące z inwestycją pod nadzorem przyrodnika.
1.7 Z uwagi na planowane roboty budowlane na dz. ewid. nr 226/6 obr. ewid. Muszyna Zamawiający wymaga współpracy i skoordynowania robót budowlanych z Wykonawcą przedmiotowych robót przy sporządzaniu harmonogramu robót oraz w trakcie ich realizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych
71328000-3 - Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych
71322100-2 - Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322300-4 - Usługi projektowania mostów
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45233140-2 - Roboty drogowe
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1228770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 809340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY I MALARSKO TAPECIARSKI S.C. LESŁAW SZYMAŃSKI RYSZARD SZYMNAŃSKI ALEKSANDRA SZYMAŃSKA ZŁOCKIE 81 33-370 MUSZYNA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Aleksandra Szymańska ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY I MALARSKO TAPECIARSKI S. C. LESŁAW SZYMAŃSKI ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY I MALARSKO TAPECIARSKI S.C. RYSZARD SZYMAŃSKI ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY I MALARSKO TAPECIARSKI S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341007811
7.3.4) Miejscowość: Muszyna
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 809340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy tj. wszystkie czynności nim objęte, w terminie 16 miesięcy od daty podpisania umowy, przy czym prace projektowe oraz roboty budowlane związane z wykonaniem ogrodzenia terenu muszą zostać wykonane najpóźniej do dnia 30 czerwca 2025 r.| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |