Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku.
Gmina Zbąszynek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00534996
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00534996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 09:41
- Lokalizacja
- Zbąszynek, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c4db320-39e3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9271443487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty elewacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty drogoweRoboty w zakresie kształtowania ogródków dachowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneKalkulacja kosztów, monitoring kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
ZAKŁAD MURARSKI S.C. MUŃKO JAN, MUŃKO MAREKNowe Kramsko, PL · lot 0
4 132 862,05 PLNBOGDAN RADNYBabimost, PL · lot 1
60 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00534996 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszynek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbąszynek
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-210
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683910332
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszynek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszynek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbaszynek.logintrade.net/zapytania_email,169093,8cc10a343f7cacddbbc5488786f3f22b.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c4db320-39e3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038817/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im.Jana Pawła II w Zbąszynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398081
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.IV.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3089430,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane, Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest termomodernizacja budynku szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II, w Zbąszynku. Zakresem zamierzenia budowlanego objęto istniejący kompleks budynków, wg następującego: termomodernizacja murów podziemia, termomodernizacja murów nadziemia, wymiana zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, termomodernizacja i wymiana pokrycia stropodachu części nowej, termomodernizacja i wymiana pokrycia dachu części starej, wymiana instalacji odgromowej,• wraz z elementami towarzyszącymi, w konsekwencji wykonywania robót termomodernizacyjnych, wg opisu w dalszej części projektu. Całość robót budowlanych zlokalizowana jest w Zbąszynku przy ulicy Kolejowej, na terenie działki numer 21/5.Budynki i działka stanowi własność gminy Zbąszynek, w zarządzie szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zbąszynku. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uzgodnienie palety barw elewacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233140-2 - Roboty drogowe
45112713-6 - Roboty w zakresie kształtowania ogródków dachowych
4.5.5.) Wartość części: 3076544,21 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowią usługi nadzoru inwestorskiego, Do podstawowych obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego należy:1) reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej; 2) sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych i stosowania przy wykonywaniu tych robót wyrobów zgodnie z art. 10 (Prawa Budowlanego) odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania; 4) potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także, na żądanie inwestora, kontrolowanie rozliczeń budowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
4.5.5.) Wartość części: 12886,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4132862,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4132862,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4132862,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD MURARSKI S.C MUŃKO JAN MUŃKO MAREK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731022541
7.3.3) Ulica: NOWA 20
7.3.4) Miejscowość: NOWE KRAMSKO
7.3.5) Kod pocztowy: 66-110
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4132862,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWO-USŁUGOWA BOGDAN RADNY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231483339
7.3.3) Ulica: MARSZ.J.PIŁSUDSKIEGO 83
7.3.4) Miejscowość: Babimost
7.3.5) Kod pocztowy: 66-110
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |