Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach i przy Szkole Podstawowej w Trzygłowie

Gmina Gryfice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00535027
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00535027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-08 09:50
Lokalizacja
Gryfice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d9a6220-5671-4a52-be33-d97b001a4a56
Identyfikator
8571821013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535027 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach i przy Szkole Podstawowej w Trzygłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 37

1.5.2.) Miejscowość: Gryfice

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gryfice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminagryfice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umgryfice.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach i przy Szkole Podstawowej w Trzygłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d9a6220-5671-4a52-be33-d97b001a4a56

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019490/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Orlików przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach oraz przy Szkole Podstawowej w Trzygłowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" - edycja 2023.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455610

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPG.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksów sportowych z podziałem na dwa zadania:
Zadanie 1: przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach
Zadanie 2: przy Szkole Podstawowej w Trzygłowie
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ, warunki realizacji Zamawiający określił w projekcie Umowy, która stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na dzień 07.10.2024 r. wyznaczył termin podpisania umowy i dostarczenia dokumentów wymaganych w SWZ. Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz nie stawił się w wyznaczonym terminie na podpisanie umowy
2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane