Przebudowa ul. Jaworowej w miejscowości Chwalęcice

Gmina Kłodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00535239
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00535239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-08 10:38
Lokalizacja
Kłodawa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-352f4bfb-f38a-4cfe-bf64-9891f9ee3cfe
Identyfikator
5991011288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL WIĄCEKStrzelce Krajeńskie, PL · lot 0
233 487,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535239 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Jaworowej w miejscowości Chwalęcice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorzowska 40

1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-415

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klodawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_klodawa/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Jaworowej w miejscowości Chwalęcice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352f4bfb-f38a-4cfe-bf64-9891f9ee3cfe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012766/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa drogi ul. Jaworowej w miejscowości Chwalęcice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481267

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RDK.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest budowa nawierzchni drogi z betonu asfaltowego droga dojazdowa na terenie zespołu zabudowy jednorodzinnej - ulica Jaworowa w Chwalęcicach.

Przebudowywany odcinek rozciąga się na łącznej długości około ~202 m. Początek znajduje się na połączeniu z istniejącą nawierzchnią bitumiczną przy skrzyżowaniu z ul. Łąkową, koniec opracowania znajduje się na końcu istniejącej nawierzchni żwirowej.

Projektuje się wykonanie przebudowy po istniejącej trasie nawierzchni żwirowej w granicach istniejącego pasa drogowego. Docelowo droga będzie posiadać nawierzchnię z betonu asfaltowego oraz przekrój drogowy dwukierunkowy 1/2. Projektowana szerokość pasa ruchu o szerokości 2,5m. Wyokrąglenia na skrzyżowaniach zastosować za pomocą łuków o promieniu R=6,0m.
Na istniejącej nawierzchni z kruszywa łamanego należy wykonać profilowanie nawierzchni wraz z jej wyrównaniem oraz zagęszczeniem.
Maksymalny wskaźnik odkształcenia podłoża oraz podbudowy zasadniczej Io nie powinien przekroczyć 2,2 oraz wskaźnika zagęszczenia Is min 1,0 pod ruchem kołowym. Wtórny moduł odkształcenia podbudowy konstrukcji powinien wynosić nie mniej niż 130 MPa przy wskaźniku nośności max. 2,2.

Poszczególne warstwy konstrukcji jezdni przedstawiają się następująco:

Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi gminnej – poszerzenia:
• beton asfaltowy warstwa ścieralna AC8S - gr. 3 cm.
• beton asfaltowy warstwa wiążąca AC11W - gr. 4 cm.
• podbudowa zasadnicza – mieszanka niezwiązana kruszywo C90/3; 0/31,5mm - gr. 20 cm.
• podbudowa pomocnicza – mieszanka niezwiązana z gruntów niewysadzonych o wskaźniku CBR>25% - gr. 15 cm.

Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi gminnej – nakładka:
• beton asfaltowy warstwa ścieralna AC8S - gr. 3 cm.
• beton asfaltowy warstwa wiążąca AC11W - gr. 4 cm.
• wyrównanie mieszanka kruszywa niezwiązanego C90/3, 0/31,5 - gr. śr. 10cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233487,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249895,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233487,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowo-Transportowe K. Wiącek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5991892892

7.3.3) Ulica: Klonowa 8

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Kraj.

7.3.5) Kod pocztowy: 66-500

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233487,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane