„Usługa mechanicznego doczyszczania odpadów roślinnych o kodzie 20 02 01”.
Zarząd Gospodarowania Odpadami
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535359
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-08 11:01
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-089bc4c4-b066-4464-9445-cda141ec39e5
- Identyfikator
- 7272790988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsuwanie i obróbka odpadów
Wykonawcy
1 przyznane
TREE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBaniocha, PL · lot 0
218 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535359 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa mechanicznego doczyszczania odpadów roślinnych
o kodzie 20 02 01”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Gospodarowania Odpadami
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101707394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sanitariuszek 70/72
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 93-469
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgo.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zgo.uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-089bc4c4-b066-4464-9445-cda141ec39e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa mechanicznego doczyszczania odpadów roślinnycho kodzie 20 02 01”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-089bc4c4-b066-4464-9445-cda141ec39e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503969
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa mechanicznego doczyszczania odpadów roślinnych o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji znajdujących się na terenie Kompostowni Miejskiej w Łodzi przy ulicy Sanitariuszek 70/72.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tree Capital Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231281809
7.3.3) Ulica: Łubna 50 C
7.3.4) Miejscowość: Baniocha
7.3.5) Kod pocztowy: 05-532
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |