„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”
POWIAT CHRZANOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535473
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 11:26
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74a5153b-7b8f-4634-9711-581d5bd0de79
- Identyfikator
- 6281715276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535473 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHRZANOWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 2
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-chrzanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chrzanowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74a5153b-7b8f-4634-9711-581d5bd0de79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070217/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wymiana stolarki - drzwi wejściowe do budynków administracyjnych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul.Partyzantów2, Zielonej 20, Grzybowskiego 7a.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474301
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.17.TP.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ oraz przedmiar robót (załącznik 4 do SWZ który stanowi dokument pomocniczy do wyceny). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną, przepisami prawa budowlanego, obowiązującymi normami i zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami BHP. Materiały użyte do wykonania zamówienia muszą posiadać certyfikaty oraz atesty.Roboty budowlane uciążliwe, powodujące hałas można prowadzić od poniedziałku do piątku w godzinach:
• Poniedziałek od 17:15 do 20:00.
• Od wtorku do czwartku 15:15 do 20:00
• Piątek od 13:15 do 19:30.
Zamawiający dopuszcza prowadzenie robót w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającymi.
Wykonywane prace nie mogą kolidować z prawidłowym funkcjonowaniem pracy urzędu.
Prace będą realizowane na czynnych obiektach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 565000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 565000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALU STOLARKA WRÓBEL Sp. z o.o. NIP: 54924533447 REGON: 382123011
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492453447
7.3.3) Ulica: ul. Kółkowa 1
7.3.4) Miejscowość: Grojec
7.3.5) Kod pocztowy: 32-615
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 565000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-12| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |