II etap kompleksowej modernizacji budynków Szkoły Podstawowej w Świekatowie
Gmina Świekatowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535487
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535487/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 11:28
- Lokalizacja
- Świekatowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92d8b498-7918-40b2-aaa5-cc1269bb7673
- Identyfikator
- 5591418187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty rozbiórkoweWznoszenie ogrodzeńSprzęt gospodarstwa domowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535487 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
II etap kompleksowej modernizacji budynków Szkoły Podstawowej
w Świekatowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świekatowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Świekatowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-182
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swiekatowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiekatowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92d8b498-7918-40b2-aaa5-cc1269bb76731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
II etap kompleksowej modernizacji budynków Szkoły Podstawowejw Świekatowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d8b498-7918-40b2-aaa5-cc1269bb7673
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237674/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Kompleksowa modernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Świekatowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 690417,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Zagospodarowanie terenu.W zakresie zagospodarowania terenu wchodzi wymiana części istniejących utwardzeń terenu, budowa nowych utwardzeń z kostki brukowej na podbudowie cementowo-wapiennej, wymiana ogrodzenia działki wraz z montażem jednej bramy wjazdowej i trzech furtek oraz rozebranie istniejących schodów zewnętrznych do budynku szkoły oraz budowa nowych schodów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.5.) Wartość części: 574417,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - wyposażenie kuchni.Zakup oraz montaż następujących elementów wyposażenia kuchni:
1) szafa chłodnicza - 2szt;
2) patelnia elektryczna - 1 szt;
3) wózek serwisowy do sprzątania - 1 szt.;
4) wózek kelnerski - 1 szt;
5) maszyna do mielenia mięsa ( wilk ) - 1 szt.;
6) stół roboczy z półką i blokiem 3 szuflad - 2 szt.;
7) stół ze zlewem 2-komorowym i baterią - 1 szt.;
8) Stół przyścienny z szafką grzewczą z drzwiami suwanymi 1200x600x850 mm – szt. 1;
9) urządzenie wielofunkcyjne, szatkownica, cutter, ok. 7,5 l, ok. 1,8 kW – szt. 1;
10) garnek z kranem z satynowanej stali nierdzewnej 36 l – szt. 1;
11) nierdzewny wkład do gotowania ziemniaków, o średnicy 35,5 cm – szt. 1;
12) zamrażarka skrzyniowa - 1 szt.;
13) taboret gazowy – 2 szt.;
14) wózek platformowy z tworzywa, składany, 730x490x820 mm – szt. 2;
15) obieraczka do ziemniaków, 18 kg, 622x540x997 mm – szt. 1;
16) naświetlacz bakteriobójczy na 30 jaj – szt. 1;
17) kuchenka mikrofalowa 1,4 kW, 480x390x280 mm – szt. 1;
18) mikser ręczny ze zmienną prędkością ZESTAW z wieszakiem i rózgą – szt. 1
19) miska 11,5 l – szt. 5 oraz miska 19 l – szt. 5
20) misa z wygiętym rantem 16 l – szt. 5
21) pralka 8kg 1200 obr/min – szt. 1
22) piekarnik gazowo-elektryczny 50 x 85 x 60 cm– szt. 1 Regał 180x180x60 cm– szt. 2
23) regał metalowy – 1 szt.;
24) robot planetarny 6,7 l, 1,2 kW, srebrny – szt. 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.5.) Wartość części: 116000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty znacznie przekracza wielkość środków, jakie Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1298019,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1298019,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |