Rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535488
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535488/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 11:28
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10755f31-1258-4235-a92b-f01b873d8cec
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535488 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10755f31-1258-4235-a92b-f01b873d8cec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10755f31-1258-4235-a92b-f01b873d8cec
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535488
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026275/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.40 Rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490548
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.68.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 631501,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. ,,Trasa N-S od ul. Żeromskiego do ul. Energetyków w Radomiu – etap III”. Zamówienie obejmuje: roboty rozbiórkowe budynków wraz z wywozem i utylizacją materiałów z rozbiórki.
Zakres zamówienia: rozbiórka istniejących budynków:
- C1 - budynek mieszkalny, dz. 120/9 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10,
- D1 - budynek mieszkalny, dz. 121 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10,
- D2 - budynek gospodarczy, dz. 121, 122/1, 123/2 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10,
- E1 - budynek mieszkalny, dz. 124/4 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10,
- E2 - budynek gospodarczy, dz. 124/4 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10,
- F1 - budynek mieszkalny, dz. 122/1, 123/2 obręb 0020 Gołębiów, arkusz 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Rozbiórka budynków przy ul. Gołębiowskiej w śladzie projektowanej trasy N-S etap III w Radomiu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolityDz. U. z 2024r., poz. 1320), ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W postępowaniu złożono siedem ofert. Ofertę z najniższą ceną złożyła firma: DRAKKAR WYBURZENIA Marcin Galera, ul. Jedności Narodowej 42/44A lokal 9, 50-250 Wrocław. Cena ww. oferty (324.228,00 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (160.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |