Bieżące utrzymanie oraz remonty dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Poddębice
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Poddębice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535620
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 11:56
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1bdd336-c2b8-4a95-bfde-363b525a099a
- Identyfikator
- 8280002581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
Grażyna Kupczyk Przedsiębiorstwo Handlowo - UsługoweUniejów, PL · lot 0
190 688,71 PLNGrażyna Kupczyk Przedsiębiorstwo Handlowo - UsługoweUniejów, PL · lot 1
355 833,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535620 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie oraz remonty dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Poddębice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Poddębice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730021008
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rodrysin 18 A
1.5.2.) Miejscowość: Poddębice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 678 29 75, 678 29 83
1.5.8.) Numer faksu: 43 678 29 75, 678 29 83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poddebice@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poddebice.lodz.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1bdd336-c2b8-4a95-bfde-363b525a099a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie oraz remonty dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Poddębice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1bdd336-c2b8-4a95-bfde-363b525a099a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015444/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remonty dróg leśnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 444326,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. część - Utrzymanie oraz remonty dróg leśnych na terenie leśnictw Księże Młyny, Mianów, Jamno, Szadek, Wilamów, ReduchówPrzedmiot zamówienia dotyczy dróg leśnych poprzez dostawę kruszywa naturalnego łamanego i wbudowanie w drogę, celem jej zagęszczenia. W zakres bieżącego utrzymania wchodzi dostawa kruszywa w miejsce wbudowania oraz wbudowanie obejmujące:
1. Przygotowanie terenu robót, zabezpieczenie terenu robót zdjęcie humusu, usunięcie błota i gałęzi itp.
2. Profilowanie podłoża (starej nawierzchni) lub wykonanie koryta.
3. Równomierne rozsypanie z mechanicznym lub ręcznym wyprofilowaniem na całej szerokości wskazanego odcinka przy grubości warstwy uzgodnionej z Zamawiającym albo uzupełnienie ubytków miejscowo albo uzupełnienie pojedynczych wybojów lub kolein.
4. Zagęszczenie rozłożonego kruszywa z uzyskaniem wskaźnika zagęszczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 155031,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2 2. część – Utrzymanie dróg leśnych na terenie leśnictw Sworawa, Zygry, Rożdżały, Kamionacz3.1 Przedmiot zamówienia dotyczy dróg leśnych poprzez dostawę kruszywa naturalnego łamanego i wbudowanie w drogę, celem jej zagęszczenia. W zakres bieżącego utrzymania wchodzi dostawa kruszywa w miejsce wbudowania oraz wbudowanie obejmujące:
1. Przygotowanie terenu robót, zabezpieczenie terenu robót zdjęcie humusu, usunięcie błota i gałęzi itp.
2. Profilowanie podłoża (starej nawierzchni) lub wykonanie koryta.
3. Równomierne rozsypanie z mechanicznym lub ręcznym wyprofilowaniem na całej szerokości wskazanego odcinka przy grubości warstwy uzgodnionej z Zamawiającym albo uzupełnienie ubytków miejscowo albo uzupełnienie pojedynczych wybojów lub kolein.
4. Zagęszczenie rozłożonego kruszywa z uzyskaniem wskaźnika zagęszczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 289295,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190688,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 402164,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190688,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kupczyk Grażyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681084106
7.3.3) Ulica: Mickiewicza
7.3.4) Miejscowość: Uniejów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-210
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190688,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355833,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 665413,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355833,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kupczyk Grażyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681084106
7.3.3) Ulica: Mickiewicza
7.3.4) Miejscowość: Uniejów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-210
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355833,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-30| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |