Dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535678
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535678/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-08 12:07
- Lokalizacja
- Słubice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc6ff23e-0ee6-4cc1-bc4e-ef674d6fa70b
- Identyfikator
- 5980006088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WzmacniaczeUsługi szkolenia technicznegoStoły miksująceSystemy oświetlenioweAparatura i sprzęt sterującyAkcesoria elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
FILIP POLANOWSKIWarszawa, PL · lot 0
81 303 PLNFILIP POLANOWSKIWarszawa, PL · lot 1
145 900,14 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535678 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: I Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Słubice
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: smok@slubice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.smok.slubice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc6ff23e-0ee6-4cc1-bc4e-ef674d6fa70b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc6ff23e-0ee6-4cc1-bc4e-ef674d6fa70b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535678
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00514215/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516534
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT/ZP/1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.Część 1 zamówienia – dostawa końcówki mocy, którego to zakres rzeczowy obejmuje dostawę wielokanałowego wzmacniacza mocy (fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniającego w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych) oraz przeprowadzenie szkolenia z obsługi ww. wzmacniacza,
wraz z transportem do siedziby Zamawiającego i wniesieniem do wskazanego miejsca/pomieszczenia.
3. Szczegółowy zakres realizacji dostawy, ilości poszczególnego asortymentu, wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno - użytkowych oraz obowiązki Wykonawcy określają:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia (dla każdej części zamówienia) – stanowiący załącznik nr 3 do SWZ,
2) Projekt umowy (dla każdej części zamówienia) - stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w Załączniku nr 4 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, aktualnymi atestami i certyfikatami na bezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami polskich i europejskich norm, potwierdzającymi możliwość stosowania go zgodnie z przeznaczeniem,
3) przeprowadzenia szkolenia z obsługi sprzętu dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy dostaw, dla których przewidziano taką konieczność w opisie przedmiotu zamówienia),
4) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania,
przy czym Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32343000-9 - Wzmacniacze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 61350,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówki mocy oraz stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.Część 2 zamówienia – dostawa stołu do realizacji oświetlenia z wyposażeniem - których to zakres rzeczowy obejmuje dostawę urządzeń do wytwarzania mgły scenicznej, dystrybutorów zasilania, jednokanałowego ściemniacza, wielokanałowych ściemniaczy, urządzeń oświetleniowych, konsoli oświetleniowych, kontrolera oświetlenia, ruchomych głów światła oraz akcesoria prądowe (fabrycznie nowego, tzn. nieużywany przed dniem dostarczenia, pochodzący z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniający w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych),
wraz z transportem do siedziby Zamawiającego i wniesieniem do wskazanego miejsca/pomieszczenia.
3. Szczegółowy zakres realizacji dostawy, ilości poszczególnego asortymentu, wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno - użytkowych oraz obowiązki Wykonawcy określają:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia (dla każdej części zamówienia) – stanowiący załącznik nr 3 do SWZ,
2) Projekt umowy (dla każdej części zamówienia) - stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w Załączniku nr 4 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, aktualnymi atestami i certyfikatami na bezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami polskich i europejskich norm, potwierdzającymi możliwość stosowania go zgodnie z przeznaczeniem,
3) przeprowadzenia szkolenia z obsługi sprzętu dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy dostaw, dla których przewidziano taką konieczność w opisie przedmiotu zamówienia),
4) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania,
przy czym Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31682220-8 - Stoły miksujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący
31681000-3 - Akcesoria elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 118900 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81303,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81303,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81303,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Proaudio Media Filip Polanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321939284
7.3.3) Ulica: ul. Żegańska 28a/5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-713
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81303 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145900,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145900,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145900,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Proaudio Media Filip Polanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321939284
7.3.3) Ulica: ul. Żegańska 28a/5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-713
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145900,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |