Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krynice

GMINA KRYNICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00535687
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00535687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-08 12:09
Lokalizacja
Krynice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c22d8539-a20a-4dd9-abec-2ad36adee66d
Identyfikator
9211987309
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ SADLIKKolonia Sitno, PL · lot 0
2 500 437,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535687 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krynice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRYNICE

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368931

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1

1.5.2.) Miejscowość: Krynice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-610

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrynice@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krynice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://krynice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krynice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c22d8539-a20a-4dd9-abec-2ad36adee66d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031384/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krynice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400476

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania obejmuje:

1. Przebudowa drogi gminnej nr 112061L w miejscowości Polany etap I ( bez kanału technologicznego ):
a. Roboty przygotowawcze
b. Roboty ziemne i przepusty
c. Podbudowy i elementy ulic
d. Nawierzchnie
e. Zjazdy
f. Pobocza i skarpy
2. Przebudowa drogi gminnej nr 111559L w miejscowości Zwiartów 0+000 do km 0+360
a. Roboty przygotowawcze
b. Roboty ziemne, rozbiórkowe i zabezpieczające
c. Podbudowy i nawierzchnie
d. Zjazdy
e. Roboty wykończeniowe
f. Oznakowanie
3. Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 291 w miejscowości Dąbrowa
a. Roboty pomiarowe
b. Roboty przygotowawcze
c. Roboty ziemne
d. Remont przepustu
e. Krawężniki najazdowe
f. Podbudowa
g. Nawierzchnia
h. Oznakowanie pionowe
i. Roboty wykończeniowe
4. Modernizacja drogi powiatowej nr 3503L w miejscowości Zaboreczno
a. Roboty pomiarowe
b. Remont istniejącego przepustu
c. Likwidacja miejsc zaniżonych w istniejącej nawierzchni klinkierowej
d. Nawierzchnia
e. Roboty wykończeniowe
5. Przebudowa drogi gminnej nr 111544L w miejscowości Polany
a. Roboty przygotowawcze
b. Roboty ziemne
c. Wykonanie przepustów
d. Podbudowa
e. Nawierzchnia bitumiczna
f. Utwardzone pobocza
g. Oznakowanie
h. Roboty wykończeniowe
6. Przebudowa drogi gminnej nr 112065 w miejscowości Budy
a. Roboty przygotowawcze
b. Roboty ziemne
c. Podbudowa
d. Nawierzchnia bitumiczna
e. Utwardzone pobocza
f. Oznakowanie
g. Roboty wykończeniowe
7. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. Nr 594 w miejscowości Krynice
a. Roboty przygotowawcze
b. Roboty ziemne
c. Zabezpieczenie instalacji podziemnych
d. Podbudowa
e. Nawierzchnia bitumiczna
f. Utwardzone pobocza
g. Oznakowanie
h. Roboty wykończeniowe
i. Nawierzchnia chłonna w km 0+160 – 0+166,44



PONADTWO WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY BĘDZIE DO ZAMONTOWANIA NA POSZCZEGÓLNYCH ZADANIACH 7 TABLIC INFOMACYJNYCH JEDNOSTRONNYCH 180X120 ZGODNYCH Z WYTYCZNYMI Szczegółowych zasad i trybu udzielania dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2500437,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2936121,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2500437,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Sadex” Janusz Sadlik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 922-000-30-57

7.3.3) Ulica: Kolonia Sitno 84

7.3.4) Miejscowość: Kolonia Sitno

7.3.5) Kod pocztowy: 22-424

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2500437,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane