Przebudowa drogi leśnej nr 277, 63/2, 278, 283, 286 w leśnictwie Chudoba

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO OLESNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00535922
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00535922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-08 13:02
Lokalizacja
Olesno, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a3c3887-651b-43bf-9f8b-3d6510523991
Identyfikator
5760000333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty odwadniająceRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRUZ BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłów, PL · lot 0
3 213 203,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535922 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej nr 277, 63/2, 278, 283, 286 w leśnictwie Chudoba

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO OLESNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150026500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gorzowska 74

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 343582204

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: olesno@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://olesno.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a3c3887-651b-43bf-9f8b-3d6510523991

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi leśnej nr 277, 63/2, 278, 283, 286 w leśnictwie Chudoba

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a3c3887-651b-43bf-9f8b-3d6510523991

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00384239/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa DL Chudoba - Ryczek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485737

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3458449,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi leśnej nr 277, 63/2, 278, 283, 286 w leśnictwie Chudoba
Zamówienie będzie polegało w szczególności na:

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi leśnej o nawierzchni gruntowej w istniejącym pasie drogowym, wraz ze zjazdami, mijankami, odmuleniem i oczyszczeniem zarośniętych krzakami i odroślami drzew rowów oraz remontem istniejących przepustów w leśnictwie Chudoba. Długość konstrukcyjna drogi wynosi 4592,75 m ≅ 4593 m.

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia – zawiera Załącznik nr 1. i nr 2 i nr 3 do niniejszej SWZ.

Zamawiający ma prawo wymagać od Wykonawcy pisemnych zatwierdzeń materiałowych na wbudowane materiały zaakceptowanych przez Inspektora Nadzoru lub Zamawiającego.

Wykonawca we własnym zakresie zapewnia dostęp do mediów na okres budowy.

Z uwagi na uwarunkowania planu finansowo-gospodarczego Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest w terminie do 31 grudnia 2024 r. zrealizować przedmiot zamówienia na poziomie nie niższym niż 50%, zgodnie z przedłożonym i zaakceptowanym przez strony harmonogramem rzeczowo-finansowym. Sankcje z tytułu nie wykonania tego zobowiązania określa wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3213203,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5437857,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3213203,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRUZ Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Paweł Kruz BRUKPOL BIS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 577 199 76 66

7.3.3) Ulica: ul. Myszkowska 41

7.3.4) Miejscowość: Mysłów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3213203,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni

2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane