„Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2024/2025”
Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00535975
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00535975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-08 13:11
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-122a52bc-3d09-46fc-afad-85ecdf6d5837
- Identyfikator
- 299943882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
DARIUSZ SYSKAMaleszowa, PL · lot 0
300 240 PLNDAWID WILKSkrobaczów 83A, PL · lot 1
298 080 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00535975 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2024/2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wełecz 146
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.gadek@pzd.busko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.busko.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-122a52bc-3d09-46fc-afad-85ecdf6d58371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2024/2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-122a52bc-3d09-46fc-afad-85ecdf6d5837
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027925/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonach zimowych 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 261.13.PP.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 572000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu drógpowiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2024/2025 Obwód Drogowy w Busku -Zdroju”
Zakres realizowanej usługi obejmuje:
1) Posypywarka typu ECOS 60 o pojemności ładunkowej 6,0 m3 wraz z pługiem jednostronnym PO97/D (Wykonawcy), nośnik średni o ład. min. 10 t lub ciężki o ład. min. 12t o wymiarach skrzyni ładunkowej 3200mm x 2010mm (Wykonawcy) w ilości 2000 km
2) Posypywarka typu PP-1D o pojemności ładunkowej 5,3m3 wraz z pługiem jednostronnym PO97/D (Zamawiającego), nośnik średni o ład. min. 10 t lub ciężki o ład. min. 12 t (Wykonawcy) w ilości 2000 km
3) Pługopiaskarka o pojemności ładunkowej min. 5,3m3 i nośnik średni o ład. 10t (Wykonawcy), pług jednostronny sterowanym hydraulicznie z kabiny (Wykonawcy) w ilości 2000 km
4) Pługopiaskarka o pojemności ładunkowej min. 5,3m3 i nośnik średni o ład. 10t (Wykonawcy), pług jednostronny sterowanym hydraulicznie z kabiny (Wykonawcy) w ilości 2000 km
5) Pługopiaskarka o pojemności ładunkowej min. 5,3m3 i nośnik średni o ład. 10t (Wykonawcy), pług jednostronny sterowanym hydraulicznie z kabiny (Wykonawcy) w ilości 2000 km
6) Pług ciężki dwustronny typu POD 20 (Zamawiającego), nośnik ciężki (Wykonawcy) w ilości 1500 km
7) Pług ciężki dwustronny typu POD 20 (Wykonawcy), nośnik ciężki (Wykonawcy). w ilości 1500 km
8) Równiarka 1 szt. w ilości 100 godz.
9) Ładowarka łamana o ładowności poj. 1,5 m3 w ilości 100 godz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 318000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2024/2025 Obwód Drogowy w Stopnicy”Zakres realizowanej inwestycji obejmuje:
1 Posypywarka typu ECOS 60 o pojemności ładunkowej 6,0 m3 wraz z pługiem jednostronnym PO97/D (Wykonawcy), nośnik średni o ład. min. 10 t lub ciężki o ład. min. 12t o wymiarach skrzyni ładunkowej 3200mm x 2010mm (Wykonawcy) w ilości 2000 km
2 Posypywarka typu PP-1D o pojemności ładunkowej 5,3m3 wraz z pługiem jednostronnym PO97/D (Zamawiającego), nośnik średni o ład. min. 10 t lub ciężki o ład. min. 12 t (Wykonawcy) w ilości 2000 km
3 Pługopiaskarka o pojemności ładunkowej min. 5,3m3 i nośnik średni o ład. 10t (Wykonawcy), pług jednostronny sterowanym hydraulicznie z kabiny (Wykonawcy)w ilości 2000 km
4 Pługopiaskarka o pojemności ładunkowej min. 5,3m3 i nośnik średni o ład. 10t (Wykonawcy), pług jednostronny sterowanym hydraulicznie z kabiny (Wykonawcy) w ilości 2000 km
5 Pług ciężki dwustronny typu POD 20 (Wykonawcy), nośnik ciężki (Wykonawcy) w ilości 1000 km
6 Pług ciężki dwustronny typu POD 20 (Wykonawcy), nośnik ciężki (Wykonawcy). w ilości 1000 km
7 Równiarka 1 szt. w ilości 100 godz.
8 Ładowarka łamana o ładowności poj. 1,5 m3 w ilości 100 godz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 254000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Samochodowy Pojazdami Ciężarowymi Dariusz Syska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290873453
7.3.3) Ulica: 78
7.3.4) Miejscowość: Maleszowa
7.3.5) Kod pocztowy: 26-015
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298080,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298080,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298080,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WILK - TRANS Transport, Sprzedaż materiałów budowlanych i opału Dawid Wilk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260306281
7.3.3) Ulica: 83A
7.3.4) Miejscowość: Skrobaczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-130
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298080,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |