Świadczenie usług odpowiednich dla Asystenta trenera Drużyny piłki siatkowej w Chełmskim Klubie Sportowym Sp. z o.o. w sezonie 2024/2025.
Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536034
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536034/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-08 13:20
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae69ee9d-e607-46d1-acea-7cfbf4ba6e5e
- Identyfikator
- 5632449085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536034 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług odpowiednich dla Asystenta trenera Drużyny piłki siatkowej w Chełmskim Klubie Sportowym Sp. z o.o. w sezonie 2024/2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5632449085
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 2A
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chkschelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chelmianka.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sportowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług odpowiednich dla Asystenta trenera Drużyny piłki siatkowej w Chełmskim Klubie Sportowym Sp. z o.o. w sezonie 2024/2025.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae69ee9d-e607-46d1-acea-7cfbf4ba6e5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536034
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostało udzielone po przeprowadzeniu postępowania z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2023 poz.1605 z późn.zm) z asystentem trenera p. Krzysztofem Żabińskim, Krupniki 16-070, ul. Lipowa 1. Zbiór indywidualnych cech każdego trenera uniemożliwia wyłonienie osoby na stanowisko trenera w jakimkolwiek konkurencyjnym trybie postępowania. Trener posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia usług jako II Trener. Wyraża chęć ciągłego rozwoju oraz podejmuje coraz szerszy zakres obowiązków w roli II Trenera aby realizować swoje ambitne plany. Trener wykazuje się bardzo dużą ambicją w dążeniu do własnego rozwoju oraz do rozwoju Klubu, w którym pracuje. Wyraża duża chęć działania oraz jest bardzo pracowity.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 40/2024/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 602920,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 9000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odpowiednich dla Asystenta trenera Drużyny piłki siatkowej w Chełmskim Klubie Sportowym Sp. z o.o. w sezonie 2024/2025.
1.1. Usługi w zakresie realizacji zlecenia polegać będą na:
1) wnikliwej obserwacji zawodników zespołu, w celu wyłonienia optymalnego składu zespołu na poszczególne mecze;
2) realizacji planów treningowych poprzez:
- obecność na zajęciach treningowych oraz pomoc w treningu,
- prowadzenie zajęć treningowych,
- prowadzenie innych zajęć szkoleniowych, stosownie do potrzeb,
- opracowywanie zadań dla trenerów współpracujących,
- koordynację i sprawowanie nadzoru nad szkoleniem zespołu w porozumieniu z I trenerem drużyny,
3) ustalanie taktyki zespołu na poszczególne mecze, poprzedzonej analizą gry drużyny przeciwnej, opartą na zapisie cyfrowym, bezpośredniej obserwacji (w miarę możliwości) oraz na innych źródłach informacji (np. relacje trenerów, współdziałających, innych wysłanników, itp.);
4) obecności na meczach,
5) zapoznawania zawodników z ustalonymi założeniami taktycznymi, motywowania zawodników
w trakcie zawodów oraz kierowania realizacją przyjętej taktyki,
6) szczegółowej analizy meczów zespołu dokonywanej wspólnie trenerami współpracującymi i w miarę możliwości z zawodnikami,
7) ścisłej współpracy z Dyrektorem sportowym oraz Trenerami i pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego drużyny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92620000-3 - Usługi w zakresie sportu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Żabiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000
7.3.3) Ulica: Lipowa
7.3.4) Miejscowość: Krupniki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-070
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-09 do 2025-05-31| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |