Dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa oraz odbiór i złomowanie tablic rejestracyjnych zwróconych organowi rejestrującemu
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536157
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-08 13:45
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ed6951b-9369-4b1b-ab1c-d7d8fd7491d2
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536157 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa oraz odbiór i złomowanie tablic rejestracyjnych zwróconych organowi rejestrującemu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kalita@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9816781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa oraz odbiór i złomowanie tablic rejestracyjnych zwróconych organowi rejestrującemu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ed6951b-9369-4b1b-ab1c-d7d8fd7491d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033537/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa tablic rejestracyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKO.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365109,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych z blachy aluminiowej dla pojazdów oraz odbiór i złomowanie zużytych tablic rejestracyjnych.
Planowana liczba tablic rejestracyjnych w okresie obowiązywania umowy wynosi 17 350 sztuk, w tym:
1) tablice samochodowe - 15 000 szt.
2) tablice motocyklowe - 900 szt.
3) tablice motorowerowe - 100 szt.
4) tablice profesjonalne - 50 szt.
5) tablice do oznaczania pojazdów elektrycznych i napędzanych wodorem - 100 szt.
6) tablice indywidualne, tablice dodatkowe, wtórniki wszystkich rodzajów tablic - 1 200 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14721000-1 - Glin
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928470-3 - Elementy oznakowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyniku badania i oceny ofert Zamawiający stwierdził, że wszyscy Wykonawcy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki opisane w SWZ, po czym dokonał klasyfikacji złożonych ofert przyznając im punkty zgodnie z poniższym zestawieniem:
Wykaz Wykonawców, którzy złożyli oferty:
Oferta nr 1 - Przedsiębiorstwo „NIKO” Krzysztof Ciapała, ul. W. Pola 6, 33-300 Nowy Sącz
Oferta nr 2 - PPUH Tablitek Bogumił Sobota, ul. Żółkiewskiego 7A/3, 35-202 Rzeszów
Oferta nr 3 - Unar Spółka z o.o., ul. Karola Łowińskiego 9, 31-752 Kraków
Oferta nr 4 - Eurotab Sp. z o.o., Skarbimierzyce 16, 72-002 Dołuje
Punktacja przyznana poszczególnym ofertom:
Oferta nr 1:
Łącznie 89,62 pkt., w tym:
- Gwarancja na dostarczone tablice - wskazano 4 lata - 20 pkt.
- Termin dostawy tablic indywidualnych, dodatkowych oraz wtórników - wskazano 3 dni - 20 pkt.
- Cena ofertowa brutto - Przyznano punkty proporcjonalnie do zaoferowanej ceny ofertowej - 49,60 pkt.
Oferta nr 2:
Łącznie 57,74 pkt., w tym:
- Gwarancja na dostarczone tablice - wskazano 2 lata - 0 pkt.
- Termin dostawy tablic indywidualnych, dodatkowych oraz wtórników - wskazano 5 dni - 0 pkt.
- Cena ofertowa brutto - Przyznano punkty proporcjonalnie do zaoferowanej ceny ofertowej - 57,74 pkt.
Oferta nr 3:
Łącznie 56,12 pkt., w tym:
- Gwarancja na dostarczone tablice - wskazano 2 lata - 0 pkt.
- Termin dostawy tablic indywidualnych, dodatkowych oraz wtórników - wskazano 5 dni - 0 pkt.
- Cena ofertowa brutto - Przyznano punkty proporcjonalnie do zaoferowanej ceny ofertowej - 56,12 pkt.
Oferta nr 4:
Łącznie 60 pkt., w tym:
- Gwarancja na dostarczone tablice - wskazano 2 lata - 0 pkt.
- Termin dostawy tablic indywidualnych, dodatkowych oraz wtórników - wskazano 5 dni - 0 pkt.
- Cena ofertowa brutto - Przyznano maksymalną liczbę punktów za zaoferowanie najniższej ceny - 60 pkt.
Na podstawie powyższego zestawienia Zamawiający ustalił, że najkorzystniejszą ofertą jest oferta nr 1 złożona przez Przedsiębiorstwo „NIKO” Krzysztof Ciapała, ul. W. Pola 6, 33-300 Nowy Sącz, na kwotę 528 675,00 zł brutto.
Z uwagi na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 470 000,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 437220,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528675,00 PLN
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |