„Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w msc. Samsonów-Podlesie”
Gmina Zagnańsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536199
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-08 13:51
- Lokalizacja
- Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cae3657a-3382-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9591671296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536199 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w msc. Samsonów-Podlesie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48413001322
1.5.8.) Numer faksu: +48413001373
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w msc. Samsonów-Podlesie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cae3657a-3382-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208781/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w msc. Samsonow - Podlesie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.14.2024.PZZIS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 107500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w msc. Samsonów-Podlesie” wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej - (Decyzji ZRID).
2. Dokumentację projektową należy opracować w oparciu o:
- wytyczne Zamawiającego do projektowania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ,
- konsultacje i uzgodnienia z wyznaczonymi Przedstawicielami Zamawiającego,
- sporządzony przez Wykonawcę harmonogram prac projektowych, który Wykonawca dostarczy Zamawiającemu przed podpisaniem umowy.
3. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje:
3.1. Wykonanie map dla celów projektowych z uwzględnieniem źródłowej dokumentacji geodezyjnej (celem weryfikacji granic) w zakresie niezbędnym do opracowania przedmiotowej dokumentacji, w skali 1:500
3.2. Opracowanie dokumentacji geotechnicznej – 4 egz.
3.3. Wykonanie operatu i uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego.
3.4. Wykonanie koncepcji projektu celem akceptacji przez Zamawiającego.
3.5. Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego budowy drogi oraz innych projektów koniecznych do przebudowy kolidujących sieci i urządzeń infrastruktury technicznej, zgodnie z uzyskanymi przez Wykonawcę warunkami technicznymi od zarządców sieci, z podziałem na poszczególne branże wraz z wszelkimi uzgodnieniami m.in. uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID i dokonanie stosownych zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę.
3.6. Zaprojektowanie odcinków drogi z poszerzeniem o łącznej długości ok. 1800 mb
z betonu asfaltowego w zakresie od drogi powiatowej nr 1381T do drogi powiatowej nr 1377T oraz od drogi powiatowej nr 1377T do działki nr ewid. 12-465/3 z zawrotką na wymienionej działce oraz na działce nr ewid. 12-1700/2.
- szerokość jezdni - 5,0m;
- obciążenie ruchem KR-2;
3.7. Zaprojektowanie chodnika jednostronnego przyjezdniowego szer. 2m (licząc
w świetle) z kostki betonowej koloru czerwonego gr. 8cm.
3.8. Zaprojektowanie odwodnienia pasa drogowego, jeżeli będzie to rów otwarty należy go umocnić na całej długości i wysokości płytami chodnikowymi, alternatywnie kanalizacja deszczowa oraz regulacja wód płynących (ciek wodny kolidujący z projektowaną drogą) zgodnie z obowiązującymi przepisami uwzględniając przepust drogowy, lub inne alternatywne rozwiązania.
3.9 Zaprojektowanie poboczy utwardzonych o szerokości 0,75m.
3.10. Zaprojektowanie zjazdów na nieruchomości gruntowe zabudowane z kostki brukowej betonowej koloru szarego gr. 8cm wraz z dojściami do furtek, na niezabudowane
o nawierzchni utwardzonej kruszywem. Lokalizację zjazdów i dojść do furtek uzgodnić
z właścicielami poszczególnych nieruchomości.
3.11. Zaprojektowanie oszczędnego oświetlenia ciągu uliczno-pieszego w zakresie usytuowania oświetlenia na słupach sieci energetycznej już istniejących w części projektowanej drogi oraz zaprojektowania dodatkowych słupów energetycznych wraz
z oświetleniem ciągu uliczno-pieszego na pozostałym odcinku projektowanej drogi.
3.12. Zaprojektowanie stałej organizacji ruchu (projekt uzgodnić z odpowiednimi organami).
3.13. Sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
3.14. Opracowanie tabeli zjazdów (załączonej do projektu wykonawczego).
3.15. Opracowanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
3.16. Uzyskanie wszystkich wymaganych decyzji, w tym decyzji środowiskowej (jeżeli jest taka konieczność), pozwoleń, opinii, uzgodnień i sprawdzeń dokumentacji projektowych
w zakresie wynikającym z przepisów koniecznych do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej oraz realizacji robót objętych zakresem zamawianych dokumentacji.
3.17. Regulacja istniejących studzienek kanalizacyjnych w istniejącej drodze.
3.18. Wykonanie projektu kanału technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami
w przypadku zajścia takiej konieczności.
3.19. Sporządzenie wykazu drzew do usunięcia z podaniem nr nieruchomości w przypadku zaistnienia takiej sytuacji.
3.20. Wykonanie z podziałem na poszczególne branże przedmiarów robót, kosztorysów ślepych i kosztorysów inwestorskich wraz z ZZK (zbiorczym zestawieniem kosztów).
3.21. W oparciu o projekt budowy drogi i ewentualnej przebudowy urządzeń technicznych, projektant wyznaczy linie rozgraniczające pasa drogowego do podziałów oraz granice terenu niezbędnego do czasowego zajęcia dla obiektów budowlanych w przypadku gdy ich przebudowa odbywać się będzie poza wyznaczonym pasem drogowym, w celu przebudowy lub zabezpieczenia infrastruktury technicznej (innym kolorem) wkreślone w projekcie budowlanym i wykonawczym.
Dalszy ciąg w rozdziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273060,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Po Drodze Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527611023
7.3.3) Ulica: os. Złotej Jesieni 14/114
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-828
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |