Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów-Kowala Duszocina wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

GMINA WOLANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00536201
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00536201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-08 13:51
Lokalizacja
Wolanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d8bafc1-e2f5-47e2-8f2d-882e78db9dbc
Identyfikator
9482391296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536201 z dnia 2024-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów-Kowala Duszocina wraz z
pełnieniem nadzoru autorskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLANÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD GMINY WOLANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 20

1.5.2.) Miejscowość: Wolanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-625

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wolanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wolanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wolanow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów-Kowala Duszocina wraz z
pełnieniem nadzoru autorskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d8bafc1-e2f5-47e2-8f2d-882e78db9dbc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010526/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów - Kowala Duszocina wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509096

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.21.2024.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów - Kowala Duszocina wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Projektowanie rozbudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wolanów". Zamówienie obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351251W relacji Kolonia Wolanów - Kowala Duszocina na odcinku o długości ok. 0,840 km tj. od skrzyżowania z drogą gminną nr 351218W (na wys. dz. nr ewid. 139/1 obr. Kowala Duszocina) do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3570W w m. Kowala Duszocina.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, która zawiera cenę przekraczającą kwotę jaką Zamawiający miał przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na realizację przedmiotowego postępowania w związku z powyższym nie może dalej procedować i jest zmuszony do unieważnienia postępowania.

Uzasadnienie prawne:
Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3) ustawy Pzp zgodnie, z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi