SVA/U/4620-106/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536237
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-08 13:58
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d50b3141-0850-4bdf-a58b-30c8866c2fdb
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536237 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/U/4620-106/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/U/4620-106/2024: Docieplenie budynku nr 22 i 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d50b3141-0850-4bdf-a58b-30c8866c2fdb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/U/4620-106/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3769117,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1: Przedmiotem zamówienia jest docieplenie budynku nr 22 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg, tj.- docieplenie ścian zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie gzymsu;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku akrylowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- wymiana rur spustowych z blachy powlekanej;
- wymiana rynien z blachy powlekanej;
- wymiana obróbek z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- demontaż opaski;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej na aluminiową;
- docieplenie stropu styropapą jednostronnie laminowaną;
- remont schodów - wejścia do budynku;
- pokrycie stropodachu papą termozgrzewalną;
- wykonanie nowej drabiny stalowej – wyjście na dach;
- wymiana instalacji odgromowej – na dachu i ścianie (na ścianie – montaż w rurkach PCV);
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421147-6 - Instalowanie krat
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.5.) Wartość części: 711894,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2: Przedmiotem zamówienia jest docieplenie budynku nr 23 na terenie kompl. wojsk. w m. Kołobrzeg, tj.:- docieplenie ścian zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- docieplenie gzymsu;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku silikonowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- wymiana rur spustowych z blachy powlekanej;
- wymiana rynien z blachy powlekanej;
- wymiana obróbek z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- demontaż opaski;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej na aluminiową;
- demontaż stolarki okiennej drewnianej i częściowo PCV;
- montaż stolarki okiennej – okna PCV i EI60;
- montaż podokienników wewnętrznych PCV;
- docieplenie wełną mineralną ścian oddzielenia p.poż. wraz z ułożeniem siatki z włókna szklanego, gruntowaniem oraz wykonaniem cienkowarstwowej wyprawy z tynku silikonowego;
- docieplenie stropu styropapą jednostronnie laminowaną;
- remont schodów - wejścia do budynku;
- pokrycie stropodachu papą termozgrzewalną;
- wymiana pokrycia daszku przy wejściu do kotłowni;
- wykonanie nowych drabin stalowych – wyjście na dach;
- demontaż istniejącego okratowania okien;
- montaż nowych krat okiennych;
- wymiana instalacji odgromowej – na dachu i ścianie (na ścianie – montaż w rurkach PCV);
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421147-6 - Instalowanie krat
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.5.) Wartość części: 3057223,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 854860,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936015,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 854860,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH "EURO-DACH" RAFAŁ PACHOLCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6571829887
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki nr 11, lok. 109
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-310
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 854860,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 3 760 000,00 zł.
W wyznaczonym terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta na kwotę 4 139 051,40 zł. Zamawiający działając na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 2) i 3) ustawy dokonał poprawy omyłek,
w wyniku czego cena oferty wynosi 4 139 045,26 zł.
Oferta przekracza wysokość środków finansowych, jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowania zamówienia.
Zamawiający nie ma obowiązku zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. Jak zauważa UZP (Prawo zamówień publicznych, Komentarz pod redakcją Huberta Nowaka i Mateusza Winiarza, Warszawa 2021, s. 768) „Decyzja o zwiększeniu tej kwoty jest oparta na swobodnym uznaniu Zamawiającego. Wyrażenie "może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty" należy interpretować jako uprawnienie zamawiającego i to do jego decyzji należy kwestia możliwości zwiększenia środków finansowych na dany cel. Zatem zamawiający nie ma obowiązku poszukiwania dodatkowych środków finansowych na sfinansowanie zamówienia ponad kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia".
Z uwagi na fakt, iż jedyna oferta złożona w części II przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |