Dostawa wyposażenia warsztatów
16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536549
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-08 15:09
- Lokalizacja
- Oleszno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43f7a3a4-92be-4497-a9d3-aaf236c4e67a
- Identyfikator
- 2530325900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536549 z dnia 2024-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia warsztatów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320991649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Oleszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-513
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 16wog.zam.pub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://16wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/16wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia warsztatów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43f7a3a4-92be-4497-a9d3-aaf236c4e67a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025655/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.47 Dostawa wyposażenia warsztatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 384/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46954,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatów dla 16 WOG.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy.
3. Dostarczone narzędzia warsztatowe muszą być produktem kategorii I (pierwszej), wolnym od jakichkolwiek wad, spełniające wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób, fabrycznie nowym - produkt wykonany z nowych elementów i nieobciążony prawami unormowanymi na rzecz osób trzecich.
4. Zamawiający nie dopuszcza „tworzenia” zestawów narzędzi przez Wykonawcę. Zestaw musi być utworzony przez jednego producenta , posiadać symbol katalogowy/symbol producenta oraz opis zestawu w języku polskim.
5. Opakowania/etui/pudełka/wózki/skrzynie zestawów narzędzi muszą mieć wybity bądź napisany symbol producenta.
6. W formularzu należy wpisać numer katalogowy oraz producenta oferowanych towarów.
7. Na każdym etapie postępowania Zamawiający może wezwać Wykonawcę do przedstawienia kart charakterystyki w języku polskim, z których jasno będzie wynikało, że zaproponowany sprzęt/narzędzia spełniają wymagania postawione przez Zamawiającego. Przez kartę charakterystyki należy rozumieć kopię z katalogu producenta, wydruk ryciny ze strony internetowej z opisem i charakterystyką danego produktu, potwierdzone za zgodność z oryginałem.
8. Wartość oferowanych wyposażenia i narzędzi warsztatowych nie może przekraczać kwoty 10.000 zł brutto.
9. Opakowania zewnętrzne dostarczonych narzędzi muszą posiadać informację umożliwiającą ich identyfikację (ilość, rodzaj, parametry techniczne) bez konieczności
naruszenia opakowania, które powinno posiadać wszelkie zabezpieczenia stosowane przez producenta (np. hologramy).
10. Na dostarczony towar stanowiący przedmiot umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć deklaracje zgodności, atesty lub dopuszczenia do obrotu handlowego z zachowaniem Polskich Norm przenoszących normy europejskie lub norm innych
państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących te normy.
11. Wykonawca do rozładunku dostarczonego wyposażenia i narzędzi użyje własnych sił oraz sprzętu rozładunkowego na własny koszt.
12. Za szkody lub braki powstałe w czasie transportu i rozładunku odpowiada wykonawca.
13. Koszty zwrotu dostarczonego towaru-odesłania do wykonawcy w przypadku towaru niezgodnego z opisem przedmiotu zamówienia lub uszkodzonego realizowane będzie na koszt wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44510000-8 - Narzędzia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na „Dostawę wyposażenia warsztatów” Znak postępowania 384/2024 Zamawiający nie udzielił wyjaśnień na wniosek wykonawcy SUPPLY24 SP. Z O.O., Pl. Solny 20/2, 50-063 Wrocław, który wpłynął w ustawowym terminie tj. dnia 04.10.2024 r. Zamawiający nie przedłużył terminu składania ofert. W konsekwencji, wykonawca nie był w stanie, bez odpowiedzi Zamawiającego złożyć oferty w niniejszym postępowaniu, co mogło narazić wykonawcę na potencjalne straty i było w ocenie wykonawcy utrudnianiem konkurencji, przy jednoczesnym naruszeniu obowiązujących przepisów pzp.Brak odpowiedzi na wniosek o udzielenie wyjaśnień ze strony zamawiającego, ma charakter naruszenia art. 284 ust. 1 pzp w zw. art. 16 pkt 1) pzp, co skutkuje unieważnieniem postępowania na podstawie art. 255 pkt 6) pzp.
| 2024-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |