Remonty cząstkowe chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie Miasta Tychy – powtórzenie podobnych robót budowlanych
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536780
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 07:13
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40302d87-5597-485a-ac7f-2035f9130c75
- Identyfikator
- 6462447307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536780 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie Miasta Tychy – powtórzenie podobnych robót budowlanych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie Miasta Tychy – powtórzenie podobnych robót budowlanych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40302d87-5597-485a-ac7f-2035f9130c75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostało przewidziane do udzielania w trybie z wolnej ręki – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych – ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00362649/01 z dnia 12.06.2024 r.; pkt 4.2.14.). Zamówienie tożsame pod względem rzeczowym z zakresem przewidzianym w w/w Ogłoszeniu o zamówieniu.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/DZP/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 34056,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres niniejszego zadania wchodzą następujące rodzaje robót:
- roboty rozbiórkowe: nawierzchni z płyt betonowych 35x35x5 i 50x50x7, nawierzchni z kostki brukowej grub. 6 i 8 cm, nawierzchni z betonu asfaltowego, nawierzchni z mastyksu grysowego (kolor czerwony)
nawierzchni z kostki klinkierowej 200x100x50, obrzeży 6x20 i 8x30, krawężników betonowych 15x30 i kamiennych 20x35, podbudowy tłuczniowej;
- remont chodników, ścieżek rowerowych, zjazdów i jezdni: wykonanie koryta, warstwa odsączająca z piasku, podbudowa tłuczniowa, rowki pod krawężniki i obrzeża, profilowanie i zagęszczenie podłoża, ułożenie obrzeża 6x20 i 8x30, wykonanie trawników, rozścielenie humusu, wykonanie ławy betonowej z betonu C-12/15, ułożenie krawężnika betonowego 15x30, ułożenie krawężnika kamiennego 20x35, ułożenie krawężnika polimerobetonowego przystankowego 43,5x33,4 cm, ułożenie podsypki z żużla wielkopiecowego, ułożenie płytek 35x35x5, ułożenie płytek 50x50x7, ułożenie kostki brukowej grub. 6 cm, barwa szara i kolor, z fazą i/lub bez fazy, ułożenie kostki brukowej grub 8 cm , barwa szara i kolor, z fazą i/lub bez fazy, ułożenie kostki brukowej grub. 8 cm, barwa biała, kostka prowadząca (ryflowana), ułożenie kostki brukowej grub. 8 cm, kolor żółty, kostka integracyjna z wypustkami, ułożenie kostki brukowej szlachetnej grub. 7 cm, ułożenie kostki klinkierowej 200x100x50 mm, ułożenie kostki kamiennej 10x10 cm, ułożenie kostki kamiennej 15x17 cm, uzupełnienie podbudowy wzdłuż krawężnika, materiałem kamiennym, ułożenie warstwy ścieralnej na chodnikach, ułożenie warstwy wiążącej, ułożenie warstwy ścieralnej z mastyksu grysowego w kolorze czerwonym z zastosowaniem bezbarwnego lepiszcza, uzupełnienie warstwy ścieralnej w jezdni wzdłuż krawężnika, pionowa regulacja włazów kanałowych, zaworów wodociągowych i gazowych oraz studzienek telefonicznych, inwentaryzacja powykonawcza nowych odcinków chodników;
- zakup i montaż słupków chodnikowych;
- zakup i montaż ławek;
- zakup i montaż koszy na śmieci (kolor czarny)
- zakup i montaż ławko-podpórek (ocynkowane, malowane proszkowo).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRA KOM Krzysztof Fabian
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 954 234 51 25
7.3.3) Ulica: Partyzantów 2d
7.3.4) Miejscowość: Lędziny
7.3.5) Kod pocztowy: 43-143
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41889,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-08 do 2024-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |