Świadczenie usługi asysty technicznej zintegrowanego systemu informatycznego wykorzystywanego w Zarządzie Mienia Komunalnego w Białymstoku
Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536860
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-09 08:07
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4f2d090-158e-48c6-83f6-f2680b1e967a
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536860 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi asysty technicznej zintegrowanego systemu informatycznego wykorzystywanego w Zarządzie Mienia Komunalnego w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cui.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wdrażanie i utrzymywanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi asysty technicznej zintegrowanego systemu informatycznego wykorzystywanego w Zarządzie Mienia Komunalnego w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f2d090-158e-48c6-83f6-f2680b1e967a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046020/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Umowa serwisowa systemu zarządzania mieniem komunalnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało wszczęte na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a i b ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze lub związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów jeżeli nie istnieją rozsądne rozwiązania alternatywne lub rozwiązania zastępcze, a brak konkurencyjności nie jest wynikiem zawężenia parametrów zamówienia.
c.d. w sekcji IX
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.232.19.2024.JK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej zintegrowanego systemu informatycznego wykorzystywanego w Zarządzie Mienia Komunalnego w Białymstoku
4.5.3.) Główny kod CPV: 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SoftHard S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742817935
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170478,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-01 do 2025-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej zintegrowanego systemu informatycznego wdrożonego w Zarządzie Mienia Komunalnego w Białymstoku. Firma SoftHard S.A posiada prawa wyłączne do oprogramowania w zakresie jego modyfikacji, wdrażania zmodyfikowanego Oprogramowania, udzielania licencji na korzystanie z wykonanych modyfikacji, świadczenia usług opieki serwisowej nad zmodyfikowanym Oprogramowaniem. Firma SoftHard S.A. jako producent oprogramowania jest jedynym podmiotem, który może zarówno świadczyć żądaną usługę jak i dokonywać zmian aktualizacyjnych w oprogramowaniu. Potrzeba zachowania ciągłości działania pracy Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL jest niezbędne do funkcjonowania Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |