Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Piotrków
Nadleśnictwo Piotrków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00536964
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00536964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 08:40
- Lokalizacja
- Sulejów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c4fc99d-5986-45d2-b75e-a63476ad1906
- Identyfikator
- 7710107314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00536964 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Piotrków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Piotrków
1.3.) Oddział zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590019152
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łęczno 101
1.5.2.) Miejscowość: Sulejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-330
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotrkow@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piotrkow.lodz.lasy.gov.pl/przetargi-zamowienia-zarzadzenia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c4fc99d-5986-45d2-b75e-a63476ad19061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Piotrków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c4fc99d-5986-45d2-b75e-a63476ad1906
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029231/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Piotrków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.270.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 149460,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana wyeksploatowanego źródła ciepła tj. kotła na paliwo stałe na kocioł C.O. na pellet o mocy nominalnej 20 kW wraz z wykonaniem prac remontowo-naprawczych w kotłowni oraz wymianą elementów uszkodzonych, bądź naruszonych podczas prac montażowych lub modernizacyjnych w kotłowni budynku leśniczówki Grzegorzówka. Kocioł musi spełniać standardy 5 klasy emisji spalin. Budynek mieszkalny leśniczówki Grzegorzówka zlokalizowany jest w miejscowości Stobnica Piła 53A, gm. Ręczno.
2. Przedmiotem zamówienia jest wymiana wyeksploatowanego źródła ciepła tj. kotła na paliwo stałe na kocioł C.O. zgazowujący drewno o mocy nominalnej 18 kW i znacznie większej sprawności, zasilany paliwem ze źródeł odnawialnych wraz z wykonaniem prac remontowo-naprawczych w kotłowni oraz wymianą elementów uszkodzonych, bądź naruszonych podczas prac montażowych lub modernizacyjnych w kotłowni budynku leśniczówki Gorzkowice. Kocioł musi spełniać standardy 5 klasy emisji spalin.
Budynek mieszkalny leśniczówki Gorzkowice zlokalizowany jest w miejscowości Sobaków 48, gm. Gorzkowice.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej Zamawiający unieważnienia postępowania na podstawie art. 255, p. 3).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189592,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194659,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |